Toplantı Salonları

Crowne Plaza Oryapark

Ekonominin ve iş dünyasının kalbinin attığı İstanbul, sık sık iş toplantılarına ve birçok önemli organizasyona ev sahipliği yapmaktadır. Sayısız toplantı ve davet deneyimine sahip olan bir toplantı oteli olarak Crowne Plaza Oryapark, havalimanları ve Boğaz köprüleri çevre yollarının kesişme noktasında bulunmanın avantajı ile, toplantı katılımcılarının ulaşımını ve başarılı toplantıların gerçekleşmesini kolaylaştırmaktadır.

530 metrekare, 6.38 metre yüksekliğinde, sütunsuz ve üçe bölünebilen Paşabahçe Balo Salonu, görkemli iş toplantıları için idealdir. Adını İstanbul?un tarihi vapur iskelelerinden alan ve büyüklükleri 50 ile 200 metrekare arasında değişen 18 adet toplantı salonu ise, iş hayatında kritik bir önemi olan toplantılar ve diğer büyük organizasyonlar için oldukça fonksiyonel alanlar sunmaktadır.

Yoğun ve uzun toplantılarda, nefes almak için otelin bahçesinde çimenlere basarak enerjinizi tazeleyebilirsiniz. Dilerseniz bahçede badminton oynayarak kafanızı dağıtır veya içeceğinizi alıp temiz havada zihninizi dinlendirirsiniz.

En son teknoloji ekipmanlar ile donatılmış toplantı salonlarında, ses sistemi, barkovizyon, tepegöz, perde, kürsü, mikrofon, havalandırma kontrolü gibi detaylarla toplantılarınız arzu ettiğiniz şekilde verimli geçer.

Otel ile Oryapark Plaza arasında kalan Arena bölgesi, genişliği ve ferahlığı sayesinde araç teşhir ve lansmanları için kullanışlı bir alan olma özelliği taşımaktadır.

Balo salonumuz ile toplantı salonlarımızı, Toplantı kategorisi altında ayrıntılı olarak inceleyebilirsiniz.