Paşabahçe Balo Salonu

Boğaziçi’nin sessiz sularının, Karadeniz’in asi deniziyle buluştuğu yer Beykoz’daki en özel ve kendine has semtlerden biri olan Paşabahçe, zaman zaman sakin, zaman zaman ise coşkuyla geçen toplantılara ve organizasyonlara ev sahipliği yapan Balo Salonu’na ismini veriyor. 6.38 metre tavan yüksekliğine ve 530 metrekare büyüklüğe sahip olan Paşabahçe Balo Salonu’nda, iş yaşamının en önemli unsurlarından biri olan toplantıların kusursuz geçmesi için tüm ayrıntılar üzerinde incelike düşünülmüştür.

Kolonsuz ve üçe bölünebilen salon, ihtiyaca göre şekillenen fonksiyonel yapısı ile benzersiz organizasyon deneyimleri vaat eder. Balo Salonu’nun önünde, gün ışığı alan 175 metrekare büyüklüğünde fuaye-stant alanı ve 350 metrekare büyüklüğünde kış bahçesi mevcuttur. Bu alan, aynı zamanda, uygun hava şartlarında yemek davetleri için de oldukça kullanışlıdır. Molalarda temiz hava ile zihninizi yenilemek için bir fırsat sunar. Kapalı otoparktan direkt olarak ulaşılabilen Balo Salonu’nda, 3 adet barkovizyon, 4x3 metre ebadında 3 adet perde, dahili ses ve ışık sistemi bulunmaktadır. Son teknoloji ekipmanlar ve muhteşem ikramlarla zenginleşen Paşabahçe Balo Salonu, her türlü lansman, kurumsal toplantı ve gala organizasyonları için ideal özelliklere sahiptir. 

 

Yukarıda belirtilen kapasiteler normal şartlar için geçerli olup , Pandemi kurallarına uygun sayılar için lütfen otelle iletişime geçiniz.