hakkımızda

Crowne Plaza Istanbul Oryapark

300 YILI AŞKIN DENEYİM

intercontinental hotels group

Intercontinental Hotels Group, otel misafirlerinin ve yatırımcılarının ilk tercihi olma amacıyla yola çıkan ve 300 yılı aşkın deneyimi ile otelcilik sektörüne yön veren önemli kuruluşlardan biridir

Uluslararası arenadaki saygınlığı ile ön plana çıkan Intercontinental Hotels Group, 5 binden fazla otelde, 767 bin odası ile misafirlerine benzersiz konaklama deneyimleri sunmaktadır.

Sermaye dağıtımı konusunda disiplinli bir yaklaşım izleyerek, markalarının gelecekteki büyümesine yatırım yapan IHG, sürdürülebilir bir büyümeyi hedeflemektedir. Misafir odaklı hizmet anlayışının bir kurum kültürü olarak benimsendiği IHG, 100’e yakın ülkede aktif olarak faaliyet göstermektedir.

Crowne Plaza Oryapark

2014 yılının Ekim ayında IHG altında açılmış olan Crowne Plaza Oryapark, İstanbul’un yeni finans merkezi Anadolu yakasında, Ataşehir – Ümraniye bölgesinde bulunmaktadır. Anadolu yakasının en donanımlı toplantı oteli olan Crowne Plaza Oryapark, şehir merkezine ve bölgenin prestijli projelerine olan yakınlığı ile burada konaklayan misafirlerine birçok kolaylık sağlamaktadır.

Crowne Plaza Oryapark’ta odalar, misafirlere keyif dolu bir konaklama yaşatmak için titizlikle tasarlanmıştır. Otelin benzersiz mimarisi, binanın tüm bölümlerinde gün ışığından en iyi şekilde yararlanmayı ve İstanbul’un şehir manzarasının keyfini çıkarmayı mümkün kılmaktadır.

İstanbul'un iki yakası arasındaki 100 dakikalık mesafeyi 15 dakikaya indiren Avrasya Tüneli, havalimanları ve üç Boğaz köprüsüne olan yakınlığı ile dikkat çeken Crowne Plaza Oryapark, ayrıca, ana arterler üzerinden direkt ulaşım imkanı sağlayan avantajlı bir konuma sahiptir. İstanbul’un en kaliteli alışveriş merkezlerinden olan Emaar Square, Akasya, Palladium, Watergarden ve Akyaka Park’a, otelden kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Her an yardıma hazır personeli, sağlıklı bir yaşamı teşvik eden fitness ve SPA alanları ve birbirinden eğlenceli etkinlikleri, Crowne Plaza Oryapark’ta konaklayan misafirleri ayrıcalıklı hissettirir. Ayrıca, iş toplantıları için Crowne Plaza Oryapark’ı ziyaret eden misafirler, başarılı organizasyon deneyimi ve son teknolojiyle donatılmış toplantı salonları sayesinde, keyifli bir zaman geçirme imkanı bulur.

Odalarımız