Masaj

Kas, sinir sistemi ve kan dolaşımının işleyişini düzenlemek, mental ve bedensel dinginliği dengelemek adına, vücudun çeşitli noktalarına uygulanan, rahatlatıcı ve profesyonel işlemler bütünüdür. Masaj, gerginliğinizi ve ağrılarınızı dindirmeyi hedefleyen, mental ve bedensel rahatlamayı hedefleyen bir iyileştirme sanatıdır.

Stresli bir yaşam tarzı, şehir hayatının ayrılmaz bir parçasıdır ve bu koşuşturma içinde, vücudunuz kadar ruhunuz da dinlenmeye ve arınmaya ihtiyaç duyar. Crowne Plaza Oryapark’ın yenilenme merkezi SPA Goa bünyesinde, Uzak Doğulu uzman masaj terapistleri tarafından uygulanan 30’a yakın masaj ritüelini barındırıyor.

Thai Masajı

Zihin, beden ve ruh sağlığının iyileştirilmesini amaçlayan ve geleneksel Tayland kültüründen izler taşıyan bir masaj türüdür. Tüm dünyada bilinen ve yalnızca uzman terapistlerin uygulayabileceği bir masaj olan Thai Masajı, birçok germe, çekme, esnetme ve bası hareketini barındırır. Vücudun belli bölgelerine uygulanan basınçla birlikte, vücuttaki gerginliğin ve negatif enerjinin serbest bırakılması sağlanır. Thai masajının ardından kendinizi hem ruhen hem de zihnen hafiflemiş hissedersiniz.

Bali Masajı

Adını Endonezya’nın Bali adasından alan Bali Masajı, kan dolaşımını hızlandırıp vücudun gevşemesini sağlar. Vücuttaki enerji noktaları üzerinde yapılan etkili baskılar, yumuşak vuruşlar ve gerekli gerinme hareketleriyle yüzeydeki kas dokusunu geçerek çok daha derin kas gruplarına etki eder. Dinlendirici etkisi yanında aynı zamanda vücuda zindelik sağlayan rahatlatıcı bir masajdır.

Refleksoloji Masajları

Refleksoloji, refleks noktalarına uygulanan bir masaj tekniğidir. Vücudumuzda, her organımızın ayak tabanında bağlantılı olduğu bir sinir noktası vardır. Ayak tabanındaki bu kritik noktalara uygulanan baskı ile arzu edilen fizyolojik değişimleri hemen fark edersiniz. Refleksoloji, ayrıca, eklem hareketliliğini arttırır ve metabolizmanızın işleyişini düzenler.  Herkesin mutlaka yaşaması gereken bu müthiş deneyim ile, işitsel ve görsel anlamda huzur verici bir atmosferin ortasında, kendinizi tüy gibi hafif hissederken, benliğiniz yaşamın tüm sıkıntılarından uzaklaşır.

Aroma Terapi Masajı

Çok eski çağlardan beri, Uzak Doğu kültürünün bir parçası olan ve doğal bir tedavi metodu olarak kabul edilen Aromaterapi, zihin ve beden sağlığınızın dengelenmesi için başvurabileceğiniz en doğal yöntemlerden biridir. Hafif dokunuşların esas olduğu ve aromalı bitki özlerinin kullanıldığı Aromaterapi masajı ile, uyku kalitenizin arttığını ve stresin olumsuz etkilerinin azaldığını, daha masaj seansı devam ederken tecrübe edersiniz. Aroma Terapi masajı ile kendinizi doğanın şifalı ellerine bırakın, değişim hemen başlasın.

REZERVASYON İÇİN
Tel +90216 666 64 00