Dünya Mutfağına Ait Yemekler Oval Restaurant’ta Sizleri Bekliyor

Belki Dünya mutfağına ait her yemeği keşfetmek isteyen bir gurme, belki damak tadınıza uygun yemekler arayan bir kâşif, belki de eşsiz bir hizmet deneyiminden yararlanmak isteyen seçkin bir misafirsiniz. Hepsini Oval Restaurant’ta bulabileceğinizi biliyor musunuz?

Misafirlerine seçkin bir hizmet sunmaya devam eden Crowne Plaza Oryapark’ta, Oval Restaurant bünyesinde damak zevkinize ait özel lezzetleri deneyimleyebilirsiniz. Dünya mutfağından Türk mutfağına kadar birçok lezzeti harmanlayan Oval Restaurant içerisinde unutulmayacak bir şölen ziyafeti ile kendinizi şımartmak istemez misiniz?

Crowne Plaza Oryapark misafirleri için özel sunumlarla hazırladığı lezzetleri Oval Restaurant ‘ta buluşturuyor.  Siz de damağınıza en uygun tadı Oval Restaurant’ın geniş menüsüyle keşfedin. Ayrıca usta aşçıların elinden çıkan lezzetlerle birlikte yemeklerinizi ister toplantı menünüze ister sağlıklı beslenmenize uygun düzenleyebilirsiniz. Doyurucu ve sağlıklı bir menüyle güne başlamak isteyenler için “Sağlıklıyım Toplantı Paketi” veya Akdeniz mutfağına özgü lezzetler içeren “Akdeniz Molası Toplantı Paketi” tercih edilebilir.

Alternatif lezzetlerden bahsetmişken her insanın kendi ağız tadı ve damak zevkinin olduğunu biliyoruz. Peki, burçlarınıza göre yemek tercihlerinizin değiştiğini biliyor musunuz? Gurmelik ve damak zevki konusunda birbirine taş çıkartan iki burçtan bahsediyoruz. Yay ve Boğa burçları…

Yay Burcu ile Farklı Tatlar Keşfedin

Yaylar tüm kültürlerin yemek zevklerini tadarak Dünyayı keşfetmek isterler. Dünya mutfağını deneyimlemek için doğan yaylar, Oval Restaurant ’ta kültürel ve yöresel yemeklerin tadına bakabilir ve bu onlara her zaman heyecan verir. Yay burcu insanları hayata iyimser bakmayı severler ve keşfetmekten her daim hoşlanırlar. Siz de yay burcuysanız ve Dünya mutfağına ait yemekleri tatmak istiyorsanız Oval Restaurant içerisinde ufak bir keşfe çıkmalısınız.

Boğa Burcu ve Yemek Sanatı

Boğalar için yemek yapmak ve yemek adeta bir sanattır. Yemeğin lezzeti kıvamında, sofranın düzeni kraliyet ayarında olmalıdır. Yaşamının her alanında kalite arayan, şıklığından ödün vermeyen boğalar için Crawne Plaza Oryopark’ta eşsiz menüsüyle ziyaretçilerini ağırlayan Oval Restaurant harika bir tercih olacaktır. Oval Restaurant içerisinde bir boğa burcu ile karşılaşırsanız ondan lezzet tavsiyeleri almayı unutmayın.

 

 

Yorum yap