Sailing – Home 1

RESTAURANT

Dünya mutfağı ile Türk kültürünün leziz yemeklerini harmanlayan Oval Restaurant, Crowne Plaza Oryapark’ın misafirlerine unutulmayacak bir ziyafet şöleni yaşatıyor. Birbirinden farklı tatların, muhteşem sunumlarla ikram edildiği Oval Restaurant’ta, her damak zevkine hitap eden lezzetleri bulmak mümkün.

400 kişi kapasiteli kapalı alanı ve 300 kişi kapasiteli bahçesi ile toplamda 700 kişiye aynı anda hizmet verebilen Oval Resturant, kalabalık davet ve organizasyonlar için tüm imkanlara sahiptir. Usta aşçıların elinden çıkan enfes lezzetlerle, toplantılar ve davetler, daha da keyifli bir hale geliyor. Doyurucu ve sağlıklı bir menü sunan Sağlıklıyım Toplantı Paketi veya Akdeniz mutfağına özgü birbirinden güzel lezzetler içeren Akdeniz Molası Toplantı Paketi, toplantı için Crowne Plaza Oryapark’ta bulunan misafirlere farklı yeme-içme alternatifleri sunar. Oval Restaurant bünyesinde bulunan Private Dining Room’da ise, gizliliğin önemli olduğu özel yemekleriniz için size, restoranın diğer bölümlerinden izole bir ortam sağlar.

Güzel havalarda, yemeğinizin ardından çimlerde sıcacık güneşin tadını çıkarabilir veya badminton oynayarak eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

Hafta sonu kendinizi ve ailenizi ödüllendirmek için en güzel alternatiflerden biri de, Oval Resturant’ta harika bir kahvaltı yapmaktır. Palyaçonun da eşlik ettiği kahvaltıda, çocuklarınız hem arzu ettiğiniz gibi güzel bir kahvaltı yapacak, hem de palyaçoyla birlikte eğlenme fırsatı bulacak.