Sailing – Home 1

SPA 

SPA, özellikle son yıllarda tüm dünyada ilgi gören bir arındırıcı bakım ritüelidir. Şifalı sularla yapılan bu bakım, cildinize ve tüm vücudunuza etki ettiği gibi, ruhunuzun ihtiyaç duyduğu ferahlığı da sağlar.

Crowne Plaza Oryapark’ın yenilenme noktası SPA Goa’da, kadın ve erkeklere özel olarak konumlandırılmış saunalar, buhar odaları, şok duşlar ve dinlenme alanlarının yanı sıra fitness salonu, kapalı havuz, Türk hamamı ve masaj odaları ile hizmet vermektedir. Temiz ve berrak bir suya sahip olan SPA Goa kapalı havuzu, klor ve zararlı kimyasal oranı minimize edilerek  “Tuzlu su ile otomatik klorlama sistemi” ile dezenfekte edilmektedir ve günün tüm yorgunluğunu atmanıza yardımcı olur. Alanında uzmanlaşmış Uzakdoğulu masaj terapistleri tarafından Aromaterapi masajları, Uzakdoğu masajları, klasik masajlar, refleksoloji masajları, hamam rituelleri ve peeling uygulamaları ile geniş bir SPA hizmeti sunulmaktadır.

Batı ve Doğu kültürünün masaj terapilerinin bir sentezi olan SPA, size, günlük hayatın yorgunluğunu ve stresini üzerinizden atmanız için bir kaçış imkanı sunar. Kendinizi, Crowne Plaza Oryapark SPA Goa’da tüm stres ve yorgunluğunuzdan arınmış, dinginleşmiş hissedersiniz. Cildi besleyen ve enerji veren SPA rituelleri, Crowne Plaza Oryapark SPA Goa'nın sakinleştirici atmosferinde benzersiz bir deneyime dönüşür.

Günlük kullanım, özel fitness ve grup dersleri, SPA ve fitness üyelikleri, masaj ve özel organizasyon talepleriniz için:

Telefon: 0 216 666 64 10
E-posta: spagoa@cporyapark.com