Oval Restaurant

Oval Restaurant’ın Karşı Konulmaz Lezzetleri İle Tanışın

Oval Restaurant dünya mutfağının kapılarını ardına kadar açıyor. Özel bir akşamda, keyifli buluşmalarda güzel bir akşam yemeğini uzaklarda aramayın!

Crowne Plaza Oryapark’ın merkezi konumu sayesinde evlilik yıldönümlerinde, sevgililer gününde, kalabalık aile toplantılarında ya da yılbaşında enfes bir akşam yemeği ile keyifli vakit geçirebilirsiniz. Yeni yılın kapılarını siz de lezzetli seçimlerle aralamak istiyorsanız Oval Restaurant ayrıcalığı sizi de şaşırtacak. Anadolu yakasında öne çıkan şehir manzarasıyla büyülü tatların dünyasını keşfetmek için çok sebebiniz var.

Sevginize Lezzet Eşlik Etsin

Crowne Plaza Oryapark misafirleri için her zaman en iyi seçenekleri bünyesinde barındırıyor. Aşkını tazelemek isteyen ya da henüz aşık olmuş romantik çiftleriçin düşünülmüş Private Dining Room ihtiyacınız olan romantik ortamı yakalayabilemenizi sağlayan alanı oluşturuyor. Oval Restaurant dünya mutfağından en lezzetli seçecekleri sunmasının dışında büyülü anlar için gereken romantik atmosferi de sağlıyor. Restaurantın diğer bölümlerinden ayrı ve daha sessiz olan bu kısımda belki de birlikte bir gelecek kurmak için o romantik soruyu sorup ilişkinizi taçlandırabilirsiniz.

Her Sene Bugün

Güzel anıları paylaştığınız sevdiklerinizle uzun bir zaman sonra bir araya gelecek olmanın tadını Oval Restaurant’ta çıkarabilirsiniz. Osmanlı ve Dünya Mutfağı’nın eşsiz lezzetleri ile ağzınızı tatlandırırken eşsiz şehir manzarasının da tadını çıkarabileceksiniz. Usta aşçıların elinden çıkan enfes yemekler masanızda, geçmişin tatlı anıları da ruhunuzda bir şölen havasının esmesini sağlayacak. Şehrin merkezinde ve şehrin kalabalığından uzakta kalmayı başaran Crowne Plaza Oryapark’ta keyif dolu bir akşam geçirebilirsiniz.

Yeni Başlangıçlar

Eğer ailenizle birlikte sakin bir plan yapmak istiyorsanız Crowne Plaza Oryapark’ta bulunan Oval Restaurant size şehrin içinde sakin bir alan tanıyor. Yeni yılda enfes yemeklerin tadına varmak ve ailece birlikte olmanın keyfini çıkarmak için hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz. Yeni yılda ailenizle birlikte, yorucu bir eğlencenin dışında kalmak istiyorsanız hem damak tadınız hem de konforunuz için Crowne Plaza Oryapark’ı tercih edebilirsiniz. Özellikle şehir dışından gelen bebekli ailelerin konaklama için de tercih edebileceği Oryapark’ta sabah muazzam bir kahvaltı ile yılın ilk günün tadını çıkarabilir, çocuğunuzun sıkılmaması için oyun arkadaşı olmaya hazır animatör arkadaşlarımız sayesinde eğlenebilirsiniz.

Siz de yılın son gününde de ilk gününde de rahatlığın, lezzetin ve huzurun tadını çıkarmak için Crowne Plaza Oryapark’a gelin.

Yorum yap