Sailing – Home 1
REZERVASYON

İLETİŞİM BİLGİLERİ

İnkılap Mahallesi,Küçüksu Cd. No:58
Ümraniye/İstanbul 34768
Telefon : +90 (216) 666 64 00
Faks : +90 (216) 666 64 20
E-Posta : info@cporyapark.com

BİZE ULAŞIN

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Atatürk Havalimanı (IST)'ndan Nasıl Gelinir?
Otelimiz Istanbul’un Avrupa yakasında bulunan Atatürk Havalimanın’dan yaklaşık 1 saat uzaklıktadır. 24 saat çalışan havalimanı taksileri ile yolculuk yaklaşık 110 TL’dir. M1 metrosu Havalimanı’ndan Yenikapı’ya, Yenikapı istasyonundan Marmaray’a aktarma ile direkt Üsküdar’a gelebilirsiniz. Üsküdar’dan taksi ile 25 TL ya da 11D no’lu otobüs ile otelimize gelebilirsiniz. (Valiziniz taşınabilir boyutlarda ise kullanmanızı tavsiye ederiz.) Ayrıntılı bilgi için: +90 216 465 30 00 (Atatürk Havalimanı santral numarası)

Arabayla;
Boğaziçi Köprüsü ile
Uluslararası Atatürk Havalimanından otelimize araba ile geliş; Havalimanı çıkışından ilk kavşaktan sağa dönerek Sirkeci / Sahilyolu’nu takip ediniz. Yaklaşık 21 km sonra Eminönü’ne geleceksiniz. Beşiktaş levhalarını takip ediniz. Yaklaşık 5 km sonra Beşiktaş Meydan’dan Boğaziçi Köprüsü / Kadıköy levhalarını takip ediniz. Yaklaşık 5 km. sonra Boğaziçi Köprüsünü geçiniz ve 3. Kavşaktan Ümraniye / Şile yönüne doğru sağa dönünüz. Şile levhalarını takip ederek 2 tane tünel’den geçeceksiniz. Tünelleri geçtikten sonra 2. Kavşaktan Küçüksu-Hekimbaşı yönüne doğru sağa dönünüz. Kavşaktan hemen sonra trafik ışıklarını geçip sola dönünüz. Crowne Plaza Oryapark 200 metre sonra sağınızda.

Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ile
Uluslararası Atatürk Havalimanından otelimize araba ile geliş; Havalimanı çıkışından ilk kavşaktan sağa dönerek Mahmutbey Çıkışı levhalarını takip ediniz. Mahmutbey çıkışından sonra Fatih Sultan Mehmet Köprüsü levhalarını takip ediniz. Yaklaşık 25 km sonra Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne ulaşacaksınız. Köprüyü geçtikten yaklaşık 5 km. sonra Ümraniye-Üsküdar kavşağından sağa dönünüz ve direkt devam ediniz. Küçüksu-Hekimbaşı-Çavuşbaşı kavşağından sağa dönünüz, 200 metre sonra sağınızda Crowne Plaza Oryapark’ı göreceksiniz.

Sabiha Gökçen Havalimanı (SAW)'ndan Nasıl Gelinir?
Istanbul’un ikinci uluslararası havalimanı olup Anadolu yakasında bulunmaktadır. Otelimiz Pendik/Kurtköy’deki Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaklaşık 40 dakika uzaklıktadır. 24 saat çalışan havalimanı taksileri ile yolculuk yaklaşık 75 TL’dir. Havataş Servis Otobüsleri ile Kadıköy’e gelebilirsiniz (9 TL) Kadıköy’den taksi ile 35 TL ya da 14DK no’lu otobüs ile otelimize gelebilirsiniz. (Valiziniz taşınabilir boyutlarda ise kullanmanızı tavsiye ederiz.)

Arabayla
Sabiha Gökçen Havalimanından otelimize araba ile geliş; Havalimanı çıkışından sonra sağa dönünüz, düz devam ediniz ve ikinci çıkıştan İstanbul yönüne doğru sağa dönünüz. Yaklaşık 5 km sonra İstanbul yönüne doğru sola dönünüz ve çevre yoluna bağlanınız. 15 km sonra gişelerden geçeceksiniz, gişeleri geçtikten 4 km sonra Fatih Sultan Mehmet köprüsü yönüne doğru sağa dönünüz. 4,5 km sonra Ümraniye Üsküdar tabelasından sağa dönünüz ve düz devam ediniz, 1 km sonra Hekimbaşı-Çavuşbaşı-Küçüksu ayrımından sağa dönünüz, 300 metre sonra Crowne Plaza Oryapark’ı sağınızda göreceksiniz.

Yasal Uyarı

Formda yer alan her türlü kişisel bilgimin, CROWNE PLAZA pazarlama faaliyetlerinde, kampanyalarında, reklamlarında, tanıtımlarında ve iletişim çalışmalarında paylaşılmasına, işlenebilmesine, kullanılmasına, saklanmasına, tarafıma sms, mms, email gönderilmesine, sesli arama yapılmasına ve posta gönderilmesine muvafakat ediyor ve izin veriyorum.