Sailing – Home 1
REZERVASYON


Yeni Yıla Crowne Plaza İstanbul Oryapark’ta Girin

Yeni yıl gecesi Crowne Plaza İstanbul Oryapark’ta konaklayan misafirlerimize ücretsiz parti imkânı.


28-31 Aralık tarihlerinde ihg.com üzerinden 4 günlük oda rezervasyonu yapan tüm misafirlerimize, set menü yılbaşı yemeği ve 2 yerli içki dahil ‘Yeni Yıl Partisi’ne katılım ücretsizdir. 

Yılbaşı gecesi konaklayan misafirlerimize 1 Ocak günü geç çıkış opsiyonu tanınacaktır.


Crowne Plaza Oryapark’ta her yıl eşsiz bir programla karşıladığımız yeni yıla bu yılda harika bir partiyle girmeye ne dersiniz? Bu harika geceyi ücretsiz olarak bizlerle paylaşmak için 28 – 31 Aralık tarihleri arasında otelimizde konaklamanız yeterli. Türk ve dünya mutfağında uzman olan marifetli şeflerimizin hazırladığı yılbaşı özel set menümüze, iki yerli içki dahildir. 

 

Crowne Plaza Oryapark’ta geçireceğiniz 4 gün boyunca yıl sonunun tadını çıkarabilir, otelimizin sunduğu sosyal imkanlardan faydalanabilir, yeni yıla taze ve ferah bir başlangıç yapmak için kendinize Spa Goa’nın eşsiz masaj kürlerinden bir seans hediye edebilirsiniz. 4 gün boyunca Fitness merkezimizde bulunan yüzme havuzunun rahatlatıcı etkilerinden yararlanabilir, gönlünüzce spor yapabilirsiniz. Geleneksel Türk hamamımızda yeni yıl öncesi nostaljik bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Telefon: +90(216)666 64 00

 

e-Mail: info@cporyapark.com