Yılbaşını Crowne Plaza Oryapark’ta Karşılayın

2020’yi karşılamak için bir planınız yoksa yılbaşı otelini tercih edebilirsiniz. Gecenizi otelin programıyla şenlendirebilirsiniz.

Yeni yıl kutlamaları, eski yılı uğurlama adına bir ritüel artık. Son zamanlarda, bir restoranda ya da sokakta kutlamaktansa sıcak, ferah, geniş bir salonda kutlamak daha akıl karı geliyor insanlara. Bu yüzden yılbaşı oteli gündemde duruyor.

Tatil için ya da iş toplantısı için İstanbul’a geldiyseniz ve yılbaşını burada karşılayacaksınız gönül rahatlığı ile Crowne Plaza Oryapark’ı tercih edebilirsiniz.

Kurumsal Etkinlikler İçin Daima Hazır

Anadolu yakasının en donanımlı toplantı oteli olarak kurumsal organizasyonlarınıza ev sahipliği yapan 18 toplantı salonu içinden balo salonunu dilerseniz yeni yıl etkinliğiniz için tercih edebilirsiniz.

Crowne Plaza Oryapark’ta Yılbaşı

İstanbul’da yeni yılı kutlayacağınız yılbaşı oteliniz Crowne Plaza Oryapark’ın konumu sayesinde hem otele ulaşım hem de gecenin sonunda otelde konaklamak istemeyen misafirler için otelden ayrılmak sorun olmaz.

Ayrıca, Crowne Plaza Oryapark, içinizden geldiği gibi eğleneceğiniz, güzel anılarla dolacak bir gece vat ediyor.

Önceden yaptırdığınız rezervasyon sayesinde kötü sürprizlerle karşılaşmazsınız. Bu özel gecenize güler yüzlü çalışanlar, kaliteli ve lezzetli yemek, konfor eşlik eder.

Oryapark’da eğlenceniz için her şey düşünülür. Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden müziğin yanında DJ performansı da yılın son gününe renk katar.

700 kişi kapasiteli Oval Restoran’ın muhteşem yemekleri, lezzetli tatlılarıyla ayrıcalıklı hissedersiniz.

Konforunuz Emin Ellerde

Yeni yılı bir otelde karşılamanın birçok avantajlı tarafı var. Yılbaşı otelinde konaklarsanız ertesi gün yapacak bir çok etkinlik bulabilirsiniz. Titizlikle hazırlanmış odanızda ev konforunu yaşayabilirsiniz.

Misafir ağırlama konusunda, müşteri memnuniyeti anketlerinden tam puan alan Crowne Plaza’da keyifli bir kahvaltı sonrası sağlıklı yaşamı destekleyen Spa GOA bütünleyici terapi, hamamda ya da saunada tazelenebilirsiniz. Masaj yaptırdıktan sonra Crowne Plaza Oryapark’ın bulunduğu konum sayesinde alışveriş merkezlerinde gezebilir, Üsküdar’da bulunan İstanbul’un simgesi Kız Kulesi’ne uğrayabilirsiniz.

Misafirlerinin memnuniyetini her zaman ön planda tutan Crowne Plaza Oryapark’da yeni yılı en güzel şekliyle karşılayın. Yılın ilk günü bütün bir seneye ilham versin.

Mutlu yıllar!