Yılbaşı Hediye Fikirleri

Yeni yıl demek alışveriş demek ve hediyeleşmek demek! En sevdiklerinize bu yılbaşında ne alacaksınız peki? Her bütçeye uygun yılbaşı hediyeleri fikirlerini sizler için bu yazımızda derledik.

  1. İçimiz ısınsın : Kupalar klasik ama ömürlük hediyelerdir. İsterseniz Emaar Square gidip özel mağazaları gezip seçebilirsiniz isterseniz de internetten hediye sitelerinden kişiye özel olarak tasarlanan kupalardan sipariş verebilirsiniz. Kişiye özel tasarım kupalar her zaman daha hoş karşılanır.
  2. Polar Battaniye: 2020 kışı ne kadar soğuk olur bilemeyiz ama yaz kış üşüyen arkadaşlarınız için polar battaniyenin ilaç gibi geleceğinden eminiz. Bir de bu arkadaşınız yengeç burcuysa tam onun için biçilmiş kaftan. Bu ince düşünce karşısında sevgi yumağına döneceklerdir.
  3. Ev dekorasyonu objeleri: Alacağınız objenin yılbaşı ile ilgili olmasa da olur. Mühim olan sürekli hatırlatacak bir şey olması. Biblo, duvar veya masa saati (kişiye özel tasarlanabiliyor), mutfak eşyası şeklinde çeşitler artabilir.
  4. Desenli Çoraplar: Yılbaşı konseptli çorapları espri anlayışı olan arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz gibi farklı desenli çorapları da en sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Böylece arkadaşlarınızı ne kadar düşündüğünüzü söylemeden anlatmış olursunuz. Emaar Square AVM’de yılbaşı özel indirimi olan mağazalardan çok güzel çoraplar seçebilirsiniz.
  5. Yılbaşı Konseptli Paketler: Bu paketlerin içinde çoraptan muma, kitaptan çikolataya kadar her şey oluyor. Ne alacağına karar veremeyenler için hazırlanmış gibi. İçinde her şey var, daha ne olsun!
  6. Cüzdan: Erkekler için biçilmiş kaftan. Bir de üzerinde ismi yazıyorsa daha güzel bir hediye olamaz. İnternette bazı sitelerde isim yazılı cüzdan ve kalem set olarak mevcut. Sade ve kullanışlı hediye.
  7. Ajanda & Defter: Hayatınızın CEO’ları için tartışmaya kapalı hediye. Oğlak ve başak etkili arkadaşlarınız gözünüzün önüne geldi hemen değil mi? Her şeyi planlamayı ve tasarlamayı, düzende tutmayı sevenler için ideal bir yılbaşı hediyesi. Emaar Square AVM’de kolayca bulabilirsiniz. Yeni başlangıçları ajandalar kalıcı yapar.
  8. Takvim: Yılbaşını yılbaşı yapan iki şey vardır. Bir ailecek oynanan tombala, iki takvim… Tabii bu sefer takvimin üzerinde sizin fotoğrafınız olabilir, neden olmasın?