Yazın Modasını Yakından Takip Edin

 Emaar Square İstanbul’da tatil yapacaklar için modanın nabzını tutacakları kadar geniş bir yelpazede alışveriş seçeneği sunuyor.

 

Modayı takip etmeden şık olmak bir hayli zor. Her ne kadar kendinize has bir imajınız olsa bile modanın güncel vizyonu ile imajınızı desteklemeniz gerekebilir. Bunun için de birçok mağazanın vitrinine göz atarak elbise dolabınızdaki eksikleri tamamlamalısınız. Emaar Square İstabul’da yaşayan ya da şehri ziyarete gelmiş olan modaseverler için birçok farklı tarza hitap edecek mağazaları ile kapılarını size açıyor. Ama önce bu yazın modasına neler damga vurmuş, ona bakalım.

 

Bisiklet Olmasa da Bisikletçi Şortu Olsun

 

Emaar Square İstanbul modanın sıradışı çizgisini her yıl yenilerek deneyenler için sayısız seçenek sunuyor. Bu seçenekleri sergileyen vitrinlere bakarken gözünüz, atletizm akımını dendiği zaman ikon haline gelmiş olan bisikletçi şortlarında da olsun. Özellikle de Chanel’in sokak tarzına daha yatkın, ezberbozan çizgileri spor giyim ikonu şortu gündelik bir şıklığa dönüştürmüşken dolabınızda bisikletçi şortuna mutlaka yer açın.

 

Neredeyse Saydam Gibi

 

Emaar Square İstanbul’da modanın peşinde olanlara bej renginin her tonunu içinde bulunan mağazaları ile sunabilir; çünkü bu yazın en karakteristik renklerinden biri de nude bej renkteki kıyafetler. Varla yok arası, ten rengi ile dikkat çekici bir kontrast oluşturmayan bu rengi tercih edeceğiniz pek çok formal ya da casual kıyafet olabilir.

 

Partiye Hazır Olun

 

Emaar Square İstanbul’un modaseverlerine parti için de uygun koleksiyonlar yapabilecek mağazaları sunuyor. Bu yaz ayının ihtişamlı süslemeler ile bir parti kostümü gibi duran tasarımları oldukça dikkat çekiyor. Tüyler, kristaller, canlı ve parlak renklerle birlikte 2019 yazı moda dünyasında hareketli bir yer ediniyor.

 

Desenler Coşuyor

 

Emaar Square İstanbul ziyaretçilerine kapısını açtığı andan itibaren mağaza vitrinlerinde görsel bir şölen de sunuyor; 2019 yaz mevsiminin desenler konusundaki heyecanı tasarımlara yansıyor ve ortaya hem dikkat çekici hem de çok renkli kıyafetler çıkıyor. Eğer siz de “Bir bakan bir daha baksın.” diyorsanız bu karışık ve göz alıcı desenlere sahip bir koleksiyona dolabınızda yer açın.

 

Modaseverlerin güncel kreasyonu takip etmesini ve modaya uygun alışveriş yapmasını sağlayan Emaar Square İstanbul’u ziyaret edecek turistler için de artık daha yakın. Crowne Plaza Oryapark’ta konaklayarak modanın en canlı destinasyonlarından birine kolayca ulaşabilirsiniz. Güzel bir tatil, kaliteli konaklama ve bol bol alışveriş diyorsanız siz de hemen Crowne Plaza Oryapark’ta yerinizi ayırtın.

Yorum yap