Crowne Plaza Oryapark’ta SPA GOA İle Kendinizi Yenileyin

İş hayatı, sorumluluklar, stresli ve gergin geçen günler sizi bunalttı mı? SPA Goa ile şehrin içinde arınma fırsatı sizi bekliyor.

Günün koşturmacası içerisinde yüklendiğiniz stres ve gerilim büyük bir yorgunluk olarak kendini gösteriyor. Bu yıpratıcı etkilerin gerek zihninizde gerekse bedeninizdeki etkilerini düşününce de kendinize iyi bakmanız kaçınılmaz görünüyor. Crowne Plaza Oryapark’ın şehrin içinde sunduğu SPA Goa’da bulabileceğiniz su terapileri, masaj keyfi ve daha fazlasıyla tüm yorgunluğunuzdan arınmanın en güzel halini keşfedebilirsiniz.

Uzak Doğu’nun Şifası ile Tanışın

İlk uygulamaları Roma’da görülen SPA günümüzde ruhen ve bedenen güzelleşmek, zinde kalmak isteyenlerin tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Özel masaj teknikleri ve aromalı yağlar kullanılarak uygulanan SPA derinin ve cildin rahatlamasına, gevşemesine olanak tanır. SPA’nın mucizevi denebilecek rahatlatıcı etkisini ise şimdi Crowne Plaza Oryapark’ta bulabilirsiniz.

Durmayın, Fitness’layın

Siz sadece bu karmaşanın içinde kendinize özel bir zaman yaratmak isteyin, gerisi SPA Goa Fitness’la bir adım ötede. Goa Fitness’ın sunduğu imkanlar yüzünüzü gülümsetirken daha iyi bir bedene de sahip olmanızı sağlayacak. Uzman fitness eğitmenleri ile vücut denge ve kuvvet arttırımı, sağlıklı kilo verme ve alma, vücut direncini arttırma gibi tüm ihtiyaçlarınızda profesyonel bir şekilde destek alabilirsiniz.

Zindelik ve Huzur Şehrin Merkezinde

Şehrin içinde Crowne Plaza Oryapark farkı ile Uzak Doğulu uzman masaj terapistleri ile tanışın. SPA Goa bünyesinde 30’a yakın masaj seçeneği ile kendinize huzur dolu bir şekilde vakit ayırabilirsiniz. Yalnızca stres atmanızı değil, kaslarınızdaki gerilimden de kurtulmanızı sağlayacak olan Thai, Bali, aromaterapi masajları ve daha fazlasını Ataşehir’de Crowne Plaza Oryapark’ta bulabilirsiniz.

Geleneksel Keyiflerin Tadını Çıkarın

Bu topraklarda yer almış olan ve eskilerden beri vazgeçilmeyen kültürlerin de tadını çıkabilirsiniz. Sıcak suyun, buharla gevşemenin, köpük masajının keyfini sürmek için Crowne Plaza Oryapark’a gelebilirsiniz. Hamam keyfi sayesinde hem bedeninizi ve kaslarınızı yumuşatabilir hem de zihninizi ve ruhunuzu canlandırabilirsiniz.

Yorucu bir temponun içinde kendinize zaman ayırmak ve ruhunuz ile bedenininizi dinlendirmek için ihtiyacınız olan her şey Crowne Plaza Oryapark’ta SPA Goa’da sizi bekliyor.

Yorum yap