Crowne Plaza Oryapark’ta Uzak Doğu Rüzgarı

Crowne Plaza Oryapark “Sonbahar Üçlemesi” etkinliğinin ilki olan Çin Astrolojisi seminerini Çin Kültür Derneği işbirliği ile gerçekleştirdi. Etkinlikte Uzak Doğu rüzgarları esti.

Crowne Plaza Oryapark, “Sonbahar Üçlemesi” etkinliğinin ilki olan Çin Astrolojisi semineri ile iş dünyasında yer alan kadınları bir araya getirdi. Organizasyonunu Fikirbuzz Agency’nin üstlendiği etkinlikte çağa değer katan başarılı kadınlar, Çin Astrolojisi ve Feng Shui uzmanı Ceren Sakin’in sunumuyla 2019’un iş dünyası için çizdiği yol haritasıyla tanışarak Çin Kültürü’nün eşsiz dokunuşlarıyla harika bir deneyim yaşadı. Oval Restaurant’ın deneyimli şeflerinin özel sunumuyla, Uzak Doğu Mutfağı’nın lezzetleriyle buluşan katılımcılar, Türk – Çin Kültür Derneği’nin gerçekleştirdiği özel çin motifli süslemelerle farklı bir ambiyans yaşadı.

İş hayatında var olan başarılı kadınlar haftanın son iş gününde, Crowne Plaza Oryapark’ın gerçekleştirdiği Çin kültürü ve astrolojisi seminerinde keyifli anlar yaşadı. Crowne Plaza Oryapark’ın kış bahçesinde gerçekleşen etkinlik, iki saat boyunca katılımcılarına eşsiz bir deneyim sundu.

Crowne Plaza Oryapark Genel Müdürü Şule Altıntaş; otel açıldığından beri, 5 yılda toplam 20.000 geceleme Çinli misafir ağırladıklarını ve bu sayıyla Avrupadaki tüm IHG otelleri arasında birinci olduklarını, Çinli misafirlerin ihtiyaçlarına yönelik verilen hizmetin bu sayının bu derece yüksek olmasında en önemli etken olduğunu ifade etti.

İş hayatının yoğun stresini atmak ve astroloji bilgilerini geliştirmek isteyen kadınlar için özel programlar düzenleyen Crowne Plaza Oryapark, Çin Astrolojisi etkinliği ile büyük beğeni topladı. Yemek ve seminer sonunda chopsticklerle yapılan fındık yeme yarışı, keyifli anlara sahne oldu. Katılımcılar bu keyifli günden Çin Kültürü’ne ait küçük bir armağanla ayrıldı. Çin Kültürünün gelenekselleşen motiflerinden biri olan ve şans getirdiğine inanılan çin düğümleri katılımcıların bir hayli ilgisini çekti.

Crowne Plaza Oryapark Sonbahar üçlemesinin ilkini gerçekleştirdi, sıradaki etkinlik ise şimdiden merak konusu.

Yorum yap