Neden Crowne Plaza Oryapark’ta Kır Düğünü Yapmalısınız?

Şüphesizdir ki yaz ayları evlenmeyi planlayan insanların düğünlerini gerçekleştirdiği nadide aylardır. Yaz mevsiminin verdiği samimiyet, ılıman hava koşulları, giyinme özgürlüğü gibi etkenler, yaz aylarının evlilik ayları olarak belirlenmesindeki en önemli etkenlerdir. Yaz mevsimine geri sayım başlamışken siz de nasıl bir düğün yapacağınıza karar vermekte zorlanıyorsanız size yardımcı olmaya geldik.

Düğün organizasyonları arasında özellikle yaz aylarında en çok tercih edilen organizasyon kır düğünleridir. Crowne Plaza Oryapark, evlenmek isteyen çiftlere geniş bahçesinde kır düğünü imkanı sunarak Anadolu Yakası’nda en çok tercih edilen mekanlardan biri haline gelmiştir. ‘’Neden kır düğünü yapmalıyım’’ diye düşünenler için kır düğününü masaya yatırdık.

Neden Kır Düğünü

  • Kır düğünü açık alanda yapıldığından daha ferahtır özellikle yaz aylarında kimse kapalı alana girmek

Yaz aylarında havanın ısınmasıyla beraber kapalı alanlardan kaçarız. Güzel havanın tadını dışarıda çıkarmak isteriz. Hal böyle olunca düğünlerde de kapalı alanlar sorun olmaya başlar. Çünkü kapalı alanlarda sıcak havanın etkisiyle bazı misafirler bunalabilir. Hal böyle olunca sürekli dışarı çıkan ve içeri giren kitleler ile karşılaşmamız aşikar. Dolayısıyla kır düğünü yapmak isterseniz bütünlüğü kolayca sağlayabilirsiniz.

  • Kır düğünlerinde meşale, havaifişek, ateşli gösteriler gibi etkinlikler yapabilirsiniz.

Salon düğünlerinin aksine kır düğünlerinde, açık havada gerçekleştiği için hareket alanınız daha geniştir. Böylelikle değişik konseptlerde ateşli gösteriler düzenleyerek düğününüzü unutulmaz bir geceye çevirme şansınız çok yüksektir.

  • Kır düğünlerinde özlem duyulan doğa atmosferiyle huzur bulursunuz.

Salon düğünlerinde dört duvar arasında kalmak yerine kır düğünlerini tercih ederseniz, yemyeşil çimlerin üzerinde doğayı hissedebilirsiniz. Açık havanında verdiği iç huzurunuzu, doğanın atmosferiyle birleştirdiğinizde düğününüz tadından yenmez.

  • Kır düğünlerinde ister öğlen ister gece aynı ambiyansı yakalayabilirsiniz.

İster gündüz vakti ister akşam vakti düğününüzü gerçekleştirin, doğanın ve etrafın verdiği enerji sayesinde her saat ayrı bir güzel geçer.

  • Kır düğünleri daha rahattır!

Kır düğünleri, diğer düğünlere oranla daha rahat bir konsepte sahiptir. İsterseniz ayakkabılarınızı çıkarıp çimlerde çıplak ayak bile  yürüyebilirsiniz. Daha sıcak ve samimi bir ortam sunan kır düğünleri genellikle rahat konsepti sebebiyle çokça tercih edilir.

Siz de düğününüzü Crowne Plaza Oryapark’ta gerçekleştirebilir, dilerseniz kır düğününün tadına bakabilirsiniz. Unutulmayacak bir düğün planlıyorsanız bizimle iletişime geçin!

Yorum yap