Neden Crowne Plaza Oryapark Hotel’de Düğün Yapmayı Tercih Etmelisiniz?

Evlilik günü, bütün insanlar için oldukça önemli olan ve özen gösterilen bir gün olarak bilinir. Gelinlikten damatlığa, gelinin ayakkabısının altına hangi isimler yazılacağını düşünmek kadar düğün yerini de düşünmek gerekir. Salon düğünü mü? Kır düğünü mü? Yoksa Otel düğünü mü? Öncelikle karar verilmesi gerekir.

Oteller, diğer düğün yerlerine nazaran daha çok ayrıcalığı sunarak çokça tercih edilir. Otelleri tercih edenler, tercih ederken bazı nedenlerden ve farklılıklardan dolayı tercihlerini bu yönde yaparlar. Bu nedenleri sizin için listeledik.

1) Sınırsız Davetli Hizmeti

Eğer geniş bir çevreniz ve bolca akrabanız varsa davetli sayısı beklentilerinizin biraz üstünde olabilir. Birçok otel geniş balo salonları ve bahçeleriyle çok kalabalık düğünleri bile başarıyla gerçekleştirebilir. Bu yüzden davetli sayısını dert etmek veya azaltmak durumunda kalmak gerekmez. Kişi sayısına göre belirlenen salonlar ile ister kalabalık bir düğün ister az konuklu bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Otellerin sahip olduğu salon ayrıcalıklarıyla her segmente uygun düğün gerçekleştirmek mümkündür.

2) Şehir Dışından Gelen Davetlilere Etkili Çözüm

Düğününüzü otelde yaparsanız, düğününüze şehir dışından katılacak konuklarınızın ağırlanması kolaylaşır. Aksi takdirde ulaşım, konaklama problemleri yaşayabilirsiniz. Eğer otelinizi düğünde yaparsanız bu gibi problemleri ortadan kaldırmış olursunuz. Son yıllarda bazı çiftler uzaktan gelen davetlileriyle düğün dışında da görüşebilmek için düğün günü bir de otelde kahvaltı düzenliyor. Böylelikle düğünde kısıtlı zamanlarda görüşmek yerine ertesi gün de görüşülebiliyor ve hep beraber olunabiliyor.

3) Düğün Gecesi Lüks Konaklama

Eğer düğününüzü otelde gerçekleştirirseniz düğününüz bittikten sonra hemen üst katlarda bulunan balayı suitinize gidebilir, lüks bir konaklama deneyimleyebilirsiniz. Otellerin en bilinen özelliği, bir düğün olduğunda balayı suiti ve buna orantılı olarak kaliteli hizmet sağlamasıdır. Bu hizmetten yoksun kalmamak ve muhteşem bir gece geçirmek için otelde düğün yapmak önemli bir nedendir.

4) Hazırlık Odası Ayrıcalığı

Şüphesiz gelinin hazırlanması oldukça panik yaratan bir süreçtir. Bu süreci ev – kuaför gibi mekanlarda yapmak fazlasıyla zordur ve hazırlandıktan sonra düğün yerine ulaşım ise daha zordur. Ancak düğününüzü otelde gerçekleştirmeye karar verdiğinizde düğün çiftinin rahatça hazırlanması ve dinlenmeleri için şık hazırlanma odalarından birine sahip olursunuz. Düğün alanına yakın ve her türlü hizmetin verilebileceği konforda bulunan odalarda her ihtiyacınızı kolayca giderebilirsiniz.

5) Mevsim Seçenekleri

Düğün mekanları arasında otel düğünleri her mevsimde idealdir. Eğer düğününüz kışın olacaksa otelin sonsuz tema seçeneğiyle dekore edilmiş düğün salonlarında düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Buna keza, yaz düğünü isterseniz yine yaz temasına bürünmüş bir düğün gerçekleştirebilirsiniz.

 

Yorum yap