İftar Sofraları ile En Lezzetli ve Bereketli Toplantılar

Toplantı otelleri arayışınıza Ramazan’ın yaklaşması ile iftar saatlerini de dahil ediyorsanız aradığınız lezzet ve kalite Crowne Plazar Oryapark’ta!

İş dünyasının dinamikleri her zaman kendine has kalsa da gündemi değişiklik gösterebiliyor. Özellikle de çok iyi bir şekilde ağırlamak istediğiniz misafirleriniz için her detayı düşünmeniz kaçınılmaz bir gereklilik arz ediyor. Bu yüzden gündemi de yakalamak ve yaklaşan bereketli Ramazan Ayı ile birlikte gündemde artık iftar sofralarını da düşünmek gerekiyor.

Hem Profesyonel Hem Misafirperver Olun

Toplantı otelleri arayışınızda başlıca bakmanız gereken nitelikler elbette toplantılarınızın maksimum verimle geçmesini sağlayacak bi atmosferin varlığına odaklı olmalıdır. Crowne Plaza Oryapark’ta yer alan toplantı salonları da tam olarak iş dünyanın verimli çalışmalarına hizmet edecek kriterlerin temelini barındıracak şekilde dizayn edilmiş bulunuyor.

İstanbul’un en güzel ilçeleri ve adaları ile isimlendirilmiş olan 12 farklı toplantı odasında gündeminiz için gereken teknik altyapıyı ve ferah ortamı bulabileceksiniz. Bununla birlikte eksiksiz bir hizmet ve profesyonel bir karşılama ile kurumsal imajınızın güçlenmesini de sağlayacaksınız.

Toplantı otellerinden beklediğiniz her şeyi misafirlerinize sunabileceğiniz toplantı salonlarının yanı sıra Crowne Plaza Oryapark’ta finali enfes bir iftar menüsü ve organizasyon ile yapmanız da mümkün olacak. Toplantıdan sonra Ramazan Ayı’nın bereketini misafirlerinizle birlikte muazzam bir iftar sofrasında paylaşabilirsiniz.

Hem Damaklarda Hem Ruhunuzda Tat Bırakacak

 

Toplantı otelleri içindeki performansını konaklama ve ağırlamada da gösteren Crowne Plaza Oryapark’ın Oval Restoranı’nda ve bahçesinde iftar sofralarının lezzeti bu Ramazan Ayı’nda damakları çatlatacak. Profesyonel aşçılarımızın marifetli ellerinden çıkan 7 ayrı iftar menüsü ile sofraların bereketi Oval Restoran’da sizi bekliyor.

Zengin menü çeşitleri ile misafirlerinizin hem gözü hem karnı doyarken saz ekibimizin eşliği sayesinde de ruhu doyacak. Oval Restoran’da ve bahçede iftar sofralarının bereketini paylaşmak için 1000 kişilik kapasitesi ile kapılarını açan Crowne Plaza Oryapark’ta Ramazan Ayı’ndaki toplantılarınıza mutlu ve lezzetli bir final ekleyebilirsiniz.

Siz de hemen profesyonel bir toplantının bereketli bir iftar sofrası ile son bulması ve misafirlerinizi memnun edecek şekilde ağırlamak için Crowne Plaza Oryapark’ta hemen yerinizi ayırtın.

Yorum yap