Huzurlu Toplantıların Adresi: Crowne Plaza Oryapark

İş toplantılarınız için toplantı oteli arıyorsanız Anadolu Yakası otellerinden Crowne Plaza Oryapark’ı tercih edebilirsiniz. Crowne Plaza Oryapark, tecrübeli ekibi ve son teknoloji donanımlı salonlarıyla iş toplantılarınızı kolaylaştırmak için yanınızda.

Otel ve salon seçimini toplantılarınızın içeriğine, davetli sayısına, toplantı süresine göre yapabilirsiniz. Eğer toplantınız eğitim odaklı olacaksa eğitim salonlarını tercih etmelisiniz. Bu salonlar eğitim biçime göre düzenlenir ve diğer salonlara göre daha küçük bir alandır. Eğitimin içeriğine ve kullanılacak materyaline göre gerekli teknolojik düzenlemeler yapılır.

Seçeceğiniz toplantı otelinin merkezi konumda olması önemlidir. Crowne Plaza Oryapark’ın merkezi konumu ile ulaşım çok kolay. Havaalanlarına kolay ulaşım ve havaalanlarına servis imkanı, alışveriş merkezlerine yakın mesafede olması ile zamandan tasarruf imkanı veriyor.

Ayrıca seçeceğiniz toplantı paketleri ile misafirlerinize sunacağız ikramları da belirleyebilirsiniz.

Crowne Plaza Oryapark’ta Toplantı Salonları

Toplantı oteli olarak da hizmet veren Crowne Plaza Oryapark’ta gerekli teknolojiyle döşenmiş toplam 18 salon bulunmaktadır.

Paşabahçe Balo Salonu , otelin en büyük toplantı salonudur. Kış bahçesi ile hava şartlarına göre kahve molasında ya da yemek davetlerinde de kullanmak mümkün. Lansman, davet, kurumsal etkinlik için uygundur. İçerisinde bulunan barkovizyon, perde ve dahili ses sistemleri ile sunumları kolaylaştırıyor.

Toplantı oteli için ideal salon olan Büyükada Toplantı Salonu ile toplantılarınız daha verimli geçecektir. Standart olarak barkovizyon, ses sistemi ve perdenin yanında iklimlendirme sistemi ile mevsim geçişlerinde misafirlerine konfor sunuyor.

Anadolu Kavağı Toplantı Salonu ise daha küçük toplantılar için idealdir. Eğitim salonu olarak daha verimli hizmet vermektedir. Devam eden toplantılarda eşyalarınızı saklamak için dolapları kullanabilirsiniz.

Beylerbeyi Toplantı Salonu da eğitim toplantıları için düzenlenmiştir. Büyük camlarla döşeli salon doğal gün ışığı ile aydınlatılmaktadır.

Moda, Çubuklu ve Kanlıca Toplantı Salonları da daha az sayıda davetlisi olan toplantılar için kullanılabilir.

Kandilli Toplantı Salonu ise üst düzey toplantılar için kullanılmaktadır. Yönetim kurulu gibi üst düzey yöneticilere hitap eden toplantılarda beklentileri karşılamaktadır.

Kuzguncuk ve Çengelköy Toplantı Salonları ise daha az kişinin davetli olduğu üst düzey toplantılar için kullanılmaktadır. İş toplantıları veya iş görüşmeleri için özel olarak dizayn edilmiştir.

Ayrıcalıklı dünyasından faydalanmak için rezervasyon yaptırabilirsiniz.

 

Yorum yap