Gelin Hamamı Keyfi ile Bekarlığa Veda Edin

Hamam keyfinden vazgeçemeyen gelinler bilir. Peki, siz gelin hamamı yaparak ne kadar eğlenebileceğinizi biliyor musunuz?

Hamam kültürü yıllardan beri bu topraklardaki insanlar için vazgeçilmez. Yabancı kültürden olan insanların da en çok sevdiği kültürel motiflerimizden biri üstelik. Bu doyumsuz keyfi bir de gelin hamamı konseptinde deneyimlemek size düğün öncesinde bütün stresinizi attıracak. Neler yapabileceğinizi, ne kadar eğleneceğinizi anlatalım hemen!

En Sevdiklerinizle Birlikte

Hamam keyfinizde kız kıza olmanın tadına ayrıca varacaksınız. Çalgılı çengili bir eğlence ile istediğiniz kadar oynayabilir, dilediğiniz kadar şarkı söyleyebilirsiniz. Etrafınızda mutluluğunuza mutluluk katan kız arkadaşlarınızla birlikte düğün öncesinde bütün stresinizi atabilirsiniz. Elbette, anneniz ve kayınvalidenizi de çağırabilirsiniz.

Rahatlamanın Keyfine Varın

Gelin hamamı size kesinlikle daha ayrıcalıklı hissettirecek. Sıcak suyun, buharın ve kesenin bedeninize ne kadar iyi geleceğini tahmin edersiniz. Bunun dışında, bir de cilt bakımı, saç bakımı, manikür, pedikür ve masaj desek… Şimdiden yüzünüzde bir gülümseme oluştuğuna eminiz. İşte tüm bu ayrıcalıkları geleneksel bir eğlenceyle birleştirdiğinizde bekarlığa veda partiniz hiç bitmesin isteyebilirsiniz.

Kış Gelinleri İçin En İdeali

Soğuk havaların gelmesi hastalığa davetiye çıkarıyor. Bir de düğün telaşı içindeki koşturmacada kendinizi ihmal edebilme olasılığınız daha yüksek. İşte bu yüzden gelin hamamı eğlencesi hem keyfinize hem de sağlığınıza yarıyor. Zaten insan sağlığına iyi gelen hamam keyfi ile birlikte kış günlerinin çetin soğuklarında bağışıklık sisteminize, eklemlerinize ve cildinize destek olabilirsiniz.

Hem Eğlence Hem Parti

Biri kendi topraklarımızın biri de yabancı toprakların olan iki geleneği bir araya getirmenin keyfi bambaşka olacak. Bir yandan sevdiklerinizle birlikte hamam keyfinin bir parçası olan masajla, kese ile rahatlayacaksınız , diğer yandan müzikle, dansla, şarkılarla tam bir parti havasında hep birlikte eğleneceksiniz. Böylelikle düğün gününüzden önce kız kıza eğlencenin tadını sonuna kadar çıkarabileceksiniz.

Bu eğlenceli konsepti ayrıcalıklı bir şekilde deneyimlemek için Crowne Plaza Oryapark’ın Gelin Hamamı’nı tercih edebilirsiniz. Her şeyiyle dört dörtlük olan hizmet anlayışımız sayesinde kendinize düğününüzden önce sevdiklerinizle birlikte mutlu ve güzel bir gün armağan edebilirsiniz. Üstelik Crowne Plaza Oryapark’ta 2018 fiyatlarıyla 2019’da düğün yapmanızı sağlayacak olan harika kampanyadan da faydalanabilirsiniz. Hemen rezervasyon yaptırın!

Yorum yap