Emaar Square İle Keyifli Vakitler

Emaar Square birçoğumuz için ikinci evimiz olabilecek potansiyel ve konumda. Kendilerine her geçen gün yenilikler ve farklılıklar katıyor olmaları misafirlerini heyecanlandırırken sürekli bir merak duygusu da uyandırıyor.

Alışveriş merkezi denildiği zaman herkesin aklına gelen ilk şey tabi ki ne kadar rahat hareket edebileceğimiz, konforumuz ve bizi ne gibi etkinliklerin beklediğidir. Alışveriş merkezleri genel itibariyle kapalı alanda kuruldukları için misafirler bir süre sonra açık alanda hava alma ihtiyacı ve bir ferahlık ihtiyacı hissetmeye başlıyor. Bu noktada Emaar Square açık tarafının rahatlığı ile sizleri etkilemeyi başarıyor. Emaar Square’ın gözleri büyüleyen dekorasyondaki açık alanlarında gezerken kendinizi bir film sahnesinde hayal edebilirsiniz. Tabi bunda ara ara çalan müzik seslerinin de etkisi mevcut. Alışveriş merkezlerinde gezerken dinlenebilmek ve bir an önce çıkıp eve gitme isteğinin gelmemesi çoğunlukla karşılaşılan bir durum değil tabi ki.

Emaar’da Instagram Şıklığı

Açık alanlar için de düşünülmüş yenilikler var tabi ki. Renklendirdikleri çiçeklerle mükemmel bir bahçede geziyor hissiyatına kapılıyorsunuz. Ve tabi ki bu bahçeye yaptıkları en can alıcı şey çiçekli salıncaklar koymaları ve bu salıncaklarla kıskanılası instagram fotoğraflarının çekilmesi.Bu görsel şölenin ve konforlu deneyimin bir parçası olma fırsatını kaçırmayın.

Emaar Square ile Ayrıcalık Zamanı

Emaar Square’da her çarşamba, Ladies Night olduğunu bilmeyenleriniz vardır mutlaka! Özetle Çarşamba günleri 17.00-22.00 saatleri arasında,  birbirinden güzel restoranlarda kadın misafirlere ücretsiz olarak 3 adet içecek ikram edilen keyifli ve eğlenceli bir etkinlik. Yani birbirinden keyifli bu mekanlarda dilediğiniz gibi içebileceğiniz ve eğlenebileceğiniz bir gün için bence her hafta Çarşamba kız kıza  toplanıp Emaar’a uğramalı en koyu muhabbetleri masaya dökmelisiniz.

Crowne Plaza Oryapark’da Emaar Square Konforu

Bütün bu ayrıcalık ve etkinliklerin yanında Anadolu Yakası’nın en konforlu oteli olan Crowne Plaza Oryapark otele 15 dk mesafede olan Emaar Square için misafirlerine ücretsiz servis imkânı da sağlıyor. Şehrin merkezi yerinde huzurlu ve konforlu bir tatil için Crowne Plaza Oryapark’a hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Otelin lokasyon avantajları ve kendi içerisindeki sosyal imkânları hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya sosyal medya kanallarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yap