Emaar Square: Eğlence ve Alışveriş Yakınınızda

Emaar Square Mall’da alışveriş ve eğlenceye yakın olmanın en kısa yolu Crowne Plaza Oryapark’ta konaklamaktan geçiyor.

 

Emaar Square Mall, 25 milyonu Arap Emirlikleri’nde bulunan 190 milyon metrekare arazi stoğuna sahip olan Emaar Properities PJSC’ye aittir. Her mimarisini yüksek yaşam deneyimi üzerine kurgulayan Emaar, Emaar Square Alışveriş Merkezi’ni de bu vizyon ile inşa etmiş bulunuyor. Siz de Crowne Plaza Oryapark’ta konaklayarak İstanbul’un en gözde alışveriş ve eğlence merkezlerinden biri haline gelen Emaar Square’e yakın olabilir ve dilediğiniz gibi vakit geçirebilirsiniz.

 

Vaktinizi Keyifli Geçirin

 

Emaar Square projesi bir eğlence, alışveriş ve gastronimi merkezi olması kapsamında inşa edilmiş bulunuyor. Modern ve yenilikçi bir yaklaşımı benimserken kent yaşamının organik bir parçası haline gelmeyi de başarıyor.

 

Emaar Square Mall, yalnızca alışveriş merkezlerinde vakit geçirmeyi seven bir kitleyi hedeflemiyor. Birçok sosyal aktiviteyi, gerek tek başına gerekse aile ile yapılabilecek pek çok etkinliği bünyesinde barındırıyor.

 

En Lüks Mağazalar da Burada

 

Emaar Square’in kapılarını ziyaretçilere açtığı 2017 tarihinden beri yılda 25 milyon ziyaretçi hedefliyor olması kapsamının genişliğini de ortaya koyuyor. Türkiye’de ilk defa tanınmış yabancı markalardan her kesimin alışveriş yaptığı bilindik markalara kadar pek çok tüketiciye tek mekanda alışveriş imkanı sunuyor.

 

Açık ve kapalı mağazalarının dışında zengin ve çeşitli mutfaklara sahip olan restoranlarıyla bir gün içindeki tüm planınızı Emaar Square’de geçirmek üzere yapmanıza olanak tanıyor. Anadolu yakasının ilk 4DX sinema salonuna sahip olarak da filmseverlere nefes kesici bir deneyim yaşama imkanı sunuyor.

 

Yerli ve yabancı turistlerin başlıca uğrak yerlerinden biri olan Emaar Square’e ulaşım ise Crowne Plaza Oryapark’ta konaklayan tüm misafirlerimiz için çok kolay. İstanbul’a kısa ya da uzun vadede yapacağınız seyahatlerde şehrin tadını çıkarmak için siz de Crowne Plaza Oryapark’ta konaklayabilirsiniz.

 

Merkezi konumu ile şehrin her yerine ulaşımı kolaylaştıran Crowne Plaza Oryapark’ta konforlu ve keyifli bir konaklama deneyimi yaşamak için hemen siz de rezervasyonunuzu yaptırın.

Yorum yap