Emaar Square

Toplantı salonları, kapalı yüzme havuzu olan otel, İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na kolay ulaşımıyla İstanbul’un merkezi Ataşehir – Ümraniye lokasyonunda hizmet veriyor. İster yürüyerek ister toplu taşımayla civarda gezebilirsiniz. 2014 yılından beri İstanbul Anadolu Yakası’nda hizmet veriyoruz.

Huawei, Sony, HP, Citibank, Unilever, Covidien merkezlerine yürüme mesafesinde bulunuyoruz. Civardaki ofislere ücretsiz servis sağlıyoruz.

Eğlencenin ve alışverişin en keyifli hali için Emaar Square Üsküdar’da hizmet veriyor. Crowne Plaza Oryapark’ta konaklayan misafirlerimiz, merkezi lokasyonu sayesinde kolayca alışveriş merkezlerine ulaşabiliyor. Bunların aşında Emaar Square geliyor.

İstanbul’a yabancı misafirlerimiz için otelimizi gönül rahatlığı ile tercih edebilirler. Ataşehir – Ümraniye konumu ile Kız Kulesi, Büyük Çamlıca Camii, Emaar Square , Kongre merkezi, havalimanlarına ulaşmak zor değil.

İstanbul’un trafik derdi gözünüzü korkurtmasın. Crowne Plaza Oryapark’ın araç hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Avrasya Tüneli’ni kullanarak Avrupa Yakası’na 15 dakikada ulaşabilirsiniz.

Spa, Masaj, Hamam terapileri gibi çeşitli hizmetlerden faydalanmak için Crowne Plaza Oryapark’ı tercih edebilirsiniz. Emaar Square’de alışveriş,konser gibi eğlencelerden sonra yorgunluk atmak için Fitness salonumuzu da kullanabilirsiniz.

Oteldeki ücretsiz Wifi hizmetine misafirliğiniz boyunca bağlı olursunuz.

Akşam yemeği için restoranımızı tercih edebilirsiniz. Sadece akşam yemeği için değil ; kahvaltı, brunch, öğle yemeği ya da tatlı krizleriniz için de hizmet veriyoruz.

Alışveriş yapmak için Emaar Square ‘i ve Oryapark Avenue’yi tercih edebilirsiniz. Oryapark Avenue market, eczane, kuru temizleme, atm, berber, yiyecek – içecek restoranları ile müşterilerini bekliyor. Hemen önünde bulunan otoparktan 3 saate kadar ücretsiz yararlanabiliyorsunuz. Aileniz ile gitmek için uygun bir yer.

Ekonomi ve iş dünyasının kalbinin attığı Ataşehir’de bulunan Otelimizde son teknoloji ile donatılmış 18 toplantı salonu bulunuyor. İş toplantılarında görkeme önem verenler için Paşabahçe Balo Salonu idealdir. Toplantı salonları isimlerini İstanbul’un vapur iskelelerinden alıyor. Toplantı aralarını spor ile değerlendirmek isteyenler için bahçemizde badminton bulunuyor. 18 toplantı salonu içinde toplantının türüne göre seçim yapabilirsiniz. Üst düzey toplantılarınız için Kuzguncuk ve Çengelköy toplantı salonu, yönetim kurulu toplantılarınız için Kandilli toplantı salonunu kullanabilirsiniz.