Emaar Square başta çocuklar olmak üzere genç, yaşlı herkesin ilgi odağı oluyor. Belgesellerde dahi nadiren görünen binlerce hayvanı doğal ortamlarını aratmayacak bir alan sunan Emaar Square

Eğlencenin Yeni Merkezi Emaar Square

Eğlencenin Yeni Merkezi Emaar Square

 

“Şöyle tüm dostların buluştuğu kalabalık bir masaya otursak, önümüz arkamız ağaç olsa, kırlara yayılsak, çimenlere uzansak…” der hayallerimizi büyütürüz ancak konu AVM olunca kalabalıklara aldırış etmeden alışverişe koyulur zamanın nasıl geçtiğini unuturuz. Konu Emaar Square ise doğa ile iç içe olmak için hemen yola koyuluruz. Üstelik eskiden sadece alışveriş için kullanılan merkezler günümüzde tüm gün sayısız etkinlik yapabileceğimiz, her zevke hitap eden restoranlarında keyifli vakit geçirebileceğimiz yaşam alanları haline geldi. Tabii listenin başına bünyesinde sayısız yenilik barındıran Anadolu Yakası’nın en büyüğü olma bayrağını elinde tutan Emaar Square yer alıyor. Peki Emaar Square neden Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen AVM’si hiç düşündünüz mü?

 

Türkiye genelinde 380’e yakın AVM bulunuyor, bunların 120’den fazlası İstanbul’da. Anlayacağınız AVM popülasyonu elinizi sallasanız elliden de fazlasına çarpacak kıvamda. Hal böyle olunca AVMler sundukları farklı hizmetlerle tercih edilebilirliklerini artırmaya çalışıyor. Peki Emaar Square misafirlerine nasıl ayrıcalıklar sunuyor?

 

Emaar Square mavinin derinliklerine davet ediyor!

 

Dünyanın dört bir köşesinden, farklı türlerde 20 binden fazla su canlısı bulunan Emaar Square başta çocuklar olmak üzere genç, yaşlı herkesin ilgi odağı oluyor. Belgesellerde dahi nadiren görünen binlerce hayvanı doğal ortamlarını aratmayacak bir alan sunan Emaar Square su altı hayvanat bahçesi ziyaretçileri okyanus ve su altı yaşamını keşfederken eşsiz deneyimler, unutulmaz anılar yaşıyor. Dünyanın en büyük canlılarının göz kamaştıran güzelliklerinin yanında şaşırtıcı türler de ilgi çekiyor.

 

Küçüklere Funlab büyüklere VR Room. Eğlence kaçınılmaz!

 

Şehir yaşamından sıkılan, günümüzde akran grubu bulmakta zorlanan çocuklar için de Emaar Square ‘da gün boyu keyifli vakit geçirebileceği kadar çeşitli aktivitesi olan harika bir oyun alanı bulunuyor; funlab. Büyükler için de teknolojinin son mucizesi olan sanal gerçeklik deneyimi sunan VR Roomda; Beat Saber, Arizona Sunshine, Creed ve daha birçok oyun ziyaretçilerini bekliyor.

 

Sinema deneyimini Emaar Square ile yukarı taşı!

 

“Nerede o eski açık hava sinemaları” özlemini unutturan, yepyeni deneyimlerin kapılarını aralayan Emaar Square son teknolojik sinema salonlarında yok yok! Vizyon filmlerini takip ederken sinema keyfinizi farklı deneyimlerle taçlandırın. Aksiyon filmlerinde muhakkak farklı seçeneklere göz atın.

 

Anadolu Yakası’nın en konforlu oteli Crowne Plaza Oryapark 15dk mesafedeki Emaar Square için misafirlerine ücretsiz servis imkanı sağlıyor.

 

Şehrin merkezinde huzurlu bir tatil için Crowne Plaza Oryapark’a hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Otelin lokasyon avantajları ve kendi içerisindeki sosyal imkanları hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya sosyal medya kanallarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

 

 

 

Yorum yap