Düğünler için Konsept

Günümüzde alışkanlıklar değişmesi haliyle düğünleri de etkiledi; şimdi düğünler konseptli oluyor. Düğün sahipleri bir tema belirliyor organizasyon ve dekorasyon ona göre şekilleniyor.

Anadolu yakası düğün oteli seçeneklerinden çoğu bir düğün danışmanı bulunduruyor ve düğün sahiplerinin isteklerine göre düzenleme yapıyorlar.

Mesela, Vintage Düğün Konsepti’nde genellikle dekorasyon ve süslemeler dantel detaylı oluyor. Masadaki yemek takımları da nostaljik. Kristal avizeler ve şamdanlar da bunlara eşlik ediyor. Mekan beyaz renk ağırlıklı olurken gelinlik de griye yakın seçiliyor. Gelinliğin kumaşı da işlemelerle bezeniyor. Bahar ve yaz aylarında yapılması daha uygun olan konsept Anadolu yakası düğün otelinde en çok bahçeye yakışıyor.

Doğa Temalı Düğünler

Kır ve bahçe düğün konseptleri aslında yeni değil. Anadolu yakası düğün oteli tercih edecekler için de gayet uygun. Genellikle sonbahar ve ilkbahar aylarında tercih ediliyor. Dekorasyonda çiçek detayları dikkat çekiyor.

Anadolu yakası düğün oteli Crowne Plaza Oryapark’ta farkı yaşayın. Düğün asistanı ve organizasyon ekibi hayalinizdeki görüntüyü sunmak için hizmetinizde. Düğün sürecinin başından sonuna kadar her adımda yanınızda kalıyor, rüyalarınızın gerçek olmasını sağlıyor.

Sonbahar gelinleri arasında sonbahar konsepti yaygın. Renk olarak toprak ve turuncu tonları hakim olurken dekorasyonda kurumuş yaprak ve sarmaşık figürü sıkça kullanılıyor.

Bir diğer düğün teması da papatya. Pastanın üzerindeki süslemeler, davetiye, damatlığın yaka çiçeği, gelinin saç detayları hep papatyadan oluşuyor. Bu konsepte uygun renk olarak da mavi, beyaz ve pembe hoş detaylar olabilir.

Kış temalı düğünler de yapılıyor. Fotoğraf çekimleri karlar üzerinde gerçekleşirken salon da kar ve kış temasına uygun dekorasyonla süsleniyor. Gelin aksesuar olarak kürk bolero, eldiven, isteğe bağlı olarak da şapka, kar tanesi saç tokaları, beyaz çiçeklerle dolu gelin buketi kullanıyor.

Film Temalı Düğünler

Düğün sahibi çiftin en sevdiği filme göre dekorasyon yapılıyor. Özel bir film olmasa bile genel olarak sinema konsepti kullanılabiliyor. Pastanın üzerinde film rulosu ya da kriket konuluyor. Eğer dönem filmiyse, dönemin özellikleri ve modası uygulanıyor. Eğer fantastik bir filmse, filmin kahramanları gelin ve damadın etrafını sarıyor.

Anadolu yakası düğün oteli olarak da hizmet veren Crowne Plaza Oryapark’ta istediğiniz konsepti söyleyin içinizi ferah tutun.