Crowne Plaza Oryapark’ta Mükemmel Bir After Party İçin 5 İpucu

Eğlence anlayışı, günden güne değişime uğrayan şeylerden sadece bir tanesi. Tabii, eğlence dediğimizde aklımıza gelen ilk etkinliklerden biri de düğünler. Herkes düğünü için en güzel mekanları seçmek, sevdikleriyle birlikte hayatı boyunca unutamayacağı bir gece geçirmek ister. Son yıllarda ise düğün organizasyonları başka bir boyut kazandı. Unutulmaz geceyi sabahın ilk ışıklarına kadar sürdürmek isteyen çiftlerin yeni gözdesi after partyler!

Peki, nedir bu after party? Düğünler için genellikle daha klasikleşmiş tercihler yapılır. Her şeyin şık, ihtişamlı ve klasik olması daha uygundur. İşin içinde aile, akrabalar ve yakınlarımız olunca, e tabii bir de üstüne yeni evlenmiş olmanın verdiği heyecan da eklenince, her şeyin kusursuz olması daha iyi olacaktır. After partylerde ise bu durum tam tersine dönüyor. Arkadaşlarıyla dilediği gibi dağıtıp doyasıya eğlenmek isteyen çiftler nikah veya düğünleri sonrasında sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebileceği mükemmel after partyler organize ediyor!

Aklınızda nasıl bir after party yapmanız gerektiğine dair soru işaretleri varsa Crowne Plaza Oryapark’tan en iyi after party’i organize etmenizde yardımcı olacak 5 ipucu;

  • After party’i özgün kılan en önemli özellik: Konsept!

After party konseptiniz sizi yansıtmalı! En sevdiğiniz renk ile döşenmiş bir parti, izlemekten bıkmadığınız bir filmin içindeymiş gibi hissedeceğiniz dekorlar… Konsept konusunda kendinizi kısıtlamayın. Çünkü after party doya doya eğlenmeniz, mükemmel bir geceyi en iyi şekilde sonlandırmanız için ortaya çıkmış bir trend.

  • Aksesuarları unutmamak lazım!

Aksesuarlar ile after party’nize renk katabilirsiniz. Düğünde şık elbiselerin altına giydiği topuklu ayakkabı yüzünden ayakları ağrıyan arkadaşlarınız tatlı sepetlerin içinde etrafa yerleştirdiğiniz parmak arası terlikleri görünce mutluluktan havaya uçacak. Gece boyunca rahatça dans edecek. Parti şapkaları, ışıklı gözlükler, renkli peruklar, duvaklar, oryantal kemerler, tefler ve ziller kullanabilirsiniz.

  • İçinde rahat dans edebileceğiniz şeyler giyin!

Düğününüzde şık olmanız şart tabii. Ama şık olmak demek bazen rahat hissedememek anlamına da gelebiliyor. En azından bu şık elbiselerin içinde dans etmeniz biraz zor olabiliyor. After party elbisenizde ise asıl amaç kendinizi rahat hissetmeniz olmalı. Uzun ve ağır gelinliğinizden kurtulup, kısa ve beyaz bir elbise giymekte özgürsünüz! Saçınız açık olabilir, sevdiğiniz ve düğünde kullanamadığınız aksesuar ve ayakkabıları kullanabilirsiniz.

  • İkramlar ve tabii ki müzik!

Düğündeki gibi resmi ikramlar olmasına gerek yok! Gece ilerledikçe misafirleriniz ve siz dans etmekten yorulup acıkacaksınız. Bu yüzden snack türünde ikramlar harika olacaktır. Kuruyemiş, patlamış mısır gibi basit ikramlar da olabilir. Biraz daha farklı ve doyurucu olsun derseniz, minik hamburgerler, sepetler içinde patates, kızarmış peynir topları sunulabilir. After partylerde önemli olan en eğlenceli, en hareketli parçaları seçmek. Doyasıya dans edip eğlenebileceğiniz; en çok sevdiğiniz şarkıları seçip kutlamanın doruk noktasına ulaşabileceğiniz şarkıları seçmelisiniz.

  • Davetiye ve hediyeliklerle partinizi ölümsüzleştirin!

Her şeyde olduğu gibi davetiye konusunda da kendinizi özgür hissedin. Daha esprili, tatlı bir davetiye hazırlayabilirsiniz. Sizi yansıtan yazılar veya görseller kullanmaktan çekinmeyin. Özellikle karikatürlü davetiyeler after partylerde oldukça yaygın! Hediyelik konusu da aynı şekilde, konsepte uygun bir şeyler hazırlayabilirsiniz. Esprili gelin damat tişörtlerinden tutun, ışıklı tek taş yüzüklere kadar. Özellikle “Hangover Kit” denilen, hızlı parti gecelerinden sonra ihtiyacınız olabilecek aspirin, ağrı kesici, bitki çayı, naneli şeker vs içeren küçük hediyelerle konuklarınızı şımartabilirsiniz.

Düğünler, mutluluk dolu bir hayatın muhteşem bir kutlaması olsa da, bir after party’de olduğu kadar özgürce eğlenebilmek zordur. Daha rahat bir ortamda olmak ve eğlenceye tam anlamıyla doymak isteyen gelin ve damatlar, en sevdiği dostlarıyla birlikte, Crowne Plaza Oryapark’ın özel salonunda sabahın ilk ışıklarına dek dilediğince eğlenmeye devam eder.

Belirlediğiniz konsept ışığında, sevdikleriniz aşk dolu yeni yaşamınızın ilk saatlerini sizinle birlikte paylaşır. Hareketli müzikler ve danslarla unutulmaz bir parti sizi bekler. Ömür boyu hatırlanacak bu keyifli hatıra için, Crowne Plaza Oryapark’ı tercih etmek için çok nedeniniz var. Organizasyon deneyimi ve misafir memnuniyeti ile İstanbul Anadolu yakasının en önemli otellerinden biri olan Crowne Plaza Oryapark, düğün sonrası stres atmak ve gönlünüzce eğlenmek için muhteşem atmosferi ile size harika bir fırsat sunuyor.

Rezervasyon ve detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz:

Telefon: 0 216 666 64 10

E-posta: info@cporyapark.com

Yorum yap