Crowne Plaza Oryapark’ta Bekarlığa Veda Partisi

Günümüzde neredeyse her çiftin evlenmeden önce son gece eğlencesi olarak nitelendirdikleri etkinlik olan bekarlığa veda partileri, planlanması zor ama eğlenmesi kolay bir etkinlik olarak biliniyor. Crowne Plaza Oryapark’ın eşsiz atmosferiyle bekarlığa veda partinizi kusursuz kılabilmek için bazı bilgilerden yararlanmanız şart.

Organizasyonu planlarken bazı ipuçları sayesinde sorunsuz ve eğlenceli bir gece geçirebilirsiniz.

İşinize Yarayacak İpuçları

Davet Listesi

Bu listeyi hazırlamak ustalık ve biraz da gizlilik ister. Liste sadece gelinin en yakın arkadaşlarından, en iyi anlaştığı akrabalarından ve nikah şahitlerinden oluşmalıdır. Uzun süredir görülmemiş arkadaşları dahil etmemek gerekir. Samimi bir ortam sağlamak istiyorsanız sadece yakın olduğunuz insanları çağırmanızı öneririz. Zira gecenin ilerleyen saatlerinde eğlencenin doruklarındayken gerilmeniz hiç hoş olmayacaktır.

İçecek

Bekarlığa veda partisi bilindiği üzere herkesin normalden daha çok içki tükettiği bir etkinliktir. Dolayısıyla kolay içimli, mideyi rahatsız etmeyen karışımların etkinlikte yer alması gecenizin ömrünü uzatabilir.

Spa Seansı

Crowne Plaza Oryapark’ın ayrıcalıklarından biri olan SPA seansları sayesinde davetlilerinize unutulmayacak bir gece yaşatabilirsiniz. Bekarlığa veda partisi eğlencenin doruklarına ulaşmak için düzenlenen bir etkinliktir. Kapıdan girerken bütün stresinizi kapının dışında bırakıp doyasıya eğlenebilmeniz için SPA salonları sizlere yardımcı olacaktır. Ayrıca SPA gelin için de faydalı olacaktır. Gelinin düğüne, evlilik fikrine hazırlanması ve gevşemesi için masaj yaptırmak rahatlatıcı bir yoldur.

Annelerin Çağrılması

Bekârlığa veda partisine annelerin davet edilip edilmeyeceği konusu tabii ki gelinin tercihine göre değişebilir. Ama bazı bekarlığa veda partilerinde annelerin de dahil edildiği görülmektedir. Eğer anne – kız olarak yakın bir ilişki söz konusuysa annelerin dahil olması eğlenceli olabilir.

İkramlar

İç çamaşırı şeklinde cupcakeler, topuklu ayakkabı şeklinde pastalar, bekarlığa veda kurabiyeleri ve iç çamaşırı şeklindeki gecenin pastası gibi sarkastik fikirler ile etkinliğinizi canlandırabilirsiniz. Hem eğlenceli ve keyifli görünecek hem de tatlı ihtiyacınızı karşılayacak ikramlar seçmenizde yarar var. Bazı kurabiyeleri paketleyerek hatıra olarak dağıtmak da iyi bir fikir!

Süsleme

Makyaj malzemeleri şeklinde dekorlar, rengarenk duvar süsleri, elmas şeklinde ışıltılı süsler gibi çılgınca fikirler capcanlı bir bekarlığa veda etkinliğinin habercisidir. Ne kadar uçuk davranırsanız o kadar çılgın olabilirsiniz. Ayrıca rengarenk balonlara sevdiğinizle fotoğraflarınızı asabilir ve tavanda onların gezinmesini izleyebilirsiniz.

Maskeli Balo

Bekarlığa veda gecenizi ufak bir maskeli baloya çevirerek mevcut heyecanı arttırabilirsiniz. Değişik konseptlere sahip etkinlikler her zaman revaçtadır. Siz de bu akıma uyabilir, farklı bir ambiyans yaratabilirsiniz.

Yorum yap