Çamlıca seyir terası, restoran gibi sosyal alanların olacağı katların montajı tamamlandı. Kulenin alt bölümlerinin de montajının tamamlanmasından sonra Çamlıca seyir terası ‘nın yıl sonunda

Çamlıca Kulesi İstanbul’un Yeni Simgesi Olmaya Aday!

 

İstanbul’un siluetini olumsuz etkileyen çok sayıda anten ve kulenin tek bir noktada toplanması için yapılan Çamlıca Kulesi’nin, Çamlıca seyir terası, restoran gibi sosyal alanların olacağı katların montajı tamamlandı. Kulenin alt bölümlerinin de montajının tamamlanmasından sonra Çamlıca seyir terası ‘nın yıl sonunda hizmete açılması bekleniyor.

İstanbul’u Kuş Bakışı İzleyin!

Tıpkı Paris’in Eyfel Kulesi gibi İstanbul’un simgesi olması beklenen Çamlıca Kulesi’nin deniz seviyesinden yaklaşık 400 metre yükseğinde iki restoran, 375 metre yükseğindeki iki katında da Çamlıca seyir terası olacak. Ziyaretçiler bu teraslardan İstanbul’un nefes kesici manzarasını izleyebilecekler.

Bittiğinde toplam 388,5 metre olacak olan kulenin denizden yüksekliği yaklaşık 580 metre! Her biri 4,5 metre yüksekliğinde ve 4 katı yer altında olmak üzere 53 kattan oluşacak kulenin öncelikli amacı İstanbul’un siluetini iyileştirmek. Bütün vericilerin aynı yerde toplanması ayrıca elektromanyetik kirliliği de ortadan kaldıracak. Çamlıca Kulesi İstanbul manzarasında hem göze hitap edecek hem de Çamlıca seyir terası ile İstanbul halkı ve misafirlerine eşsiz bir keyif yaşatacak.

Dünyanın en yüksek 8. kulesi!

324 metre yüksekliğindeki Eyfel Kulesi’ni geride bırakarak sekizinciliğe yükselen Çamlıca Kulesi turistlerin şimdiden ilgisini çekiyor. Tıpkı diğer ünlü kuleler gibi turist akınına uğraması öngörülen Çamlıca Kulesi, Çamlıca seyir terası sayesinde ziyaretçilerini büyüleyeceğinin sinyallerini bugünden veriyor.

Çamlıca seyir terası bulunan Çamlıca tepesinin yeşil alanlarıyla huzuru ve oksijeni içinize çekecesiniz. Aynı zamanda tepede bulunan yürüyüş alanları, parklar, bahçeler her türlü sosyal aktivite imkanını sağlıyor. Yerli ve yabacı turistlerin yanı sıra dinlenmek için şehir dışına çıkmaya vakitleri olmayan İstanbul halkının da kaçış noktası olmaya aday görünüyor.

Çamlıca seyir terası ve daha pek çok yere yakın olan Crowne Plaza Oryapark, eşsiz bir konaklama imkanı sunuyor. Konaklamanız sırasında şehrin simgelerine, büyük alışveriş merkezlerine yakınlığıyla sosyal imkanlara uzak kalmayacaksınız. Aynı zamanda seyahatlerinizde havalimanlarından kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz Crowne Plaza Oryapark, benimsediği ayrıcalıklı hizmet anlayışıyla eşsiz bir konaklama vaat ediyor.

Şehrin merkezinde huzurlu bir tatil için Crowne Plaza Oryapark’a hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Otelin lokasyon avantajları ve kendi içerisindeki sosyal imkanları hakkında detaylı bilgi için websitemizi ziyaret edebilir veya sosyal medya kanallarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yap