Anadolu Yakası Otelleri İçinde Crowne Plaza Oryapark Farkını Yaşayın

Anadolu Yakası Otelleri

Misafirlerimizin eksiksiz bir deneyim yaşaması için Crowne Plaza Oryapark’ta her şeyi bulacaksınız.

Anadolu yakası otelleri içinde bulunan Crowne Plaza Oryapark’ta kusursuz bir konaklama deneyimi yaşayabilirsiniz. Otelin içinde bulabileceğiniz imkanlar ve merkezi konumu sayesinde birçok keyfili aktiviteye erişmeniz mümkün olacak. Bunların ne olduğunu biraz anlatalım istedik.

Konforlu Odalar, Leziz Menüler

Anadolu yakası otelleri arasında bulunan Crowne Plaza Oryapark’ta geçireceğiniz vaktin her anından keyif alabilirsiniz. İster uzun ister kısa vadede konaklayın, temel gereksinimler olan odalar ve restoran bölümünden memnun kalacaksınız. Hijyen kurallarını içeren konforlu odalarda dinlenebilir ve dünya mutfağından lezzetler sunan menüsünden dilediğinizi öğünlerinizde tercih edebilirsiniz.

SPA GOA ile Huzur Bulun

 Yorucu seyahatlerin temel gereksinimi olan dinlenmenin dozunu SPA&GOA ile yükseltiyoruz. Uzakdoğu’nun şifasını ve huzurunu taşıyan masaj seçenekleri ile hem zihninizi hem de bedeninizi dinlendirecek birkaç saati otelden dışarı adım atmanıza gerek kalmadan kendinize hediye edebilirsiniz. Bunun dışında Fitness salonu ile programınızı aksatmadan konaklamanız boyunca spor yapmaya devam edebilirsiniz.

Ulaşımda Zorluk Çekmeyin

 Anadolu yakası otelleri içinde sunduğu avantajların başında da merkezi konumu yer alıyor. Hem havalimanı ile ulaşımı hem de otelden şehrin merkezi ile ulaşımı oldukça rahat bulunuyor. Anadolu yakasında Büyük Çamlıca Cami, Çekmeköy Seyir Tepesi, Emaar Square gibi birçok güzel ve gezmek için vakit ayrılması gereken destinasyona yakın bulunuyor. İstanbul’da bulunan diğer tarihi ve doğal yerleri görmek için de şehrin içinde yorucu bir yolculuk yapmanıza gerek kalmıyor.

Profesyonel Bir Kadrodan Hizmet Alın

 Anadolu yakası otelleri arasında Crowne Plaza Oryapark’ta adımınızı attığınız andan itibaren profesyonel bir çalışan ekibinden hizmet almaya başlarsınız. Resepsiyondan housekeeperlara, şef garsondan masörlere kadar otelin her alanında uzman ve işinde profesyonel bir kadronun vereceği hizmet ile konaklama deneyiminizi en iyi şekilde yaşayabilirsiniz.

Anadolu yakası otelleri içinde Crowne Plaza Oryapark’ı seçerek hem kaliteli ve konforlu bir konaklama deneyimi yaşayabilir hem de İstanbul’un yorucu ve yoğun kalabalığının içinde vakit kaybetmeden birçok noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Keyifle geçmesini istediğiniz tatil vakitlerinde keyfinizi artırmak için siz de hemen Crowne Plaza Oryapark’ta rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

Yorum yap