Anadolu Yakası Oteli

İş seyahati, toplantı, organizasyon ya da konferans için otel arayanlar için Anadolu yakası oteli Crowne Plaza Oryapark’ı tercih edebilirsiniz. Avrupa yakasının kalabalığından uzakta sakince dinlenebilirsiniz.

Anadolu Yakası oteli tercih etmek için nedenlerden biri daha az trafik. İstanbul denildiği zaman insanların aklına ilk gelen trafik oluyor. Ancak bu Anadolu yakası için o kadar geçerli değil. Daha az trafik ile daha verimli iş seyahati için Anadolu yakası oteli tercih edebilirsiniz. Crowne Plaza Oryapark da bu otellerin arasında, Avrasya Tüneline, ana hatlara ve havaalanlarına olan yakınlığı ile öne çıkıyor.

İstanbul’da düzenlenen etkinliklerin %80’i Anadolu yakasında oluyor. Etkinlik için Anadolu yakası oteli ararken dikkat edilen şey de salon genişliği ve teknolojik imkanlar. Misafirlerinizin iyi bir gün geçirmesi için ihtiyacınız olanlardan biri ne de olsa.

Etkinliklerin Anadolu Yakasındaki Adresi

Düğün, nişan, kına, nikah gibi organizasyonlarınız için oteller artık her zamankinden fazla imkan sunuyor. En özel gününüzü geniş ve ferah salonda kutlayabilirsiniz. Artık genç çiftlerin çoğu bu tarz organizasyonları otellerde yaparken, İstanbul’daki çiftler de Anadolu yakası oteli tercih ediyor.

Gelin Hamamı, Bursa çıkışlı bir adet olsa da gelinlerimiz kına gecelerinden önce bu eğlenceyi de tercih ediyor. Bekarlığa vedanızı, gelin hamamında farklı bir eğlence ile gerçekleştirebilirsiniz. Temizliğinden, hizmetinden ve orijinalliğinden emin olduğunuz hamamlar için de Crowne Plaza Oryapark sizi bekliyor.

Rahatlamak için Oryapark

İş seyahatiniz veya toplantınız için İstanbul’a gelip, Anadolu yakası otelinde konakladıysanız. Otelinize döndüğünüzde günün yorgunluğunu SPA terapisi ile atabilirsiniz. Zihninizi ve bedeninizi spa masajıyla dinlendirebilirsiniz.

Otelinizde akşamı farklı bir şekilde geçirmek isterseniz Anadolu yakası oteli bunun için de gayet uygun. Ataşehir’e ve eğlencenin yeni adresi Emaar Square AVM’ ye yakınlığı sayesinde canlı sosyal hayata dahil olabilirsiniz. İsterseniz Ataşehir’in sakinliğinin tadını çıkartabilir isterseniz de Emaar Square’de alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Doğum günü, diş buğdayı ya da yeni moda baby shower gibi organizasyonlar için de oteller kullanılıyor. Anadolu yakası oteli arayanlar için Crowne Plaza Oryapark bu hizmetlerden en iyi şekilde faydalanmanızı sağlıyor. Özenle hazırlanan salonlar, titizlikle yapılan servisler ve sunum ile farkını ortaya koyuyor.

Anadolu yakası oteli denilince akla gelen Crowne Plaza Oryapark’ı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Yorum yap