anadolu yakası otelleri

Anadolu Yakası Oteli Seçerken Bunlara Dikkat!

 

İstanbul seyahatiniz sırasında rahatça konaklamak, bolca dinlenmek, menüsüyle damağınızı şenlendirmek, sosyal imkanlarıyla keyifli vakit geçirmek için Anadolu yakası oteli arıyorsanız, sadece iyi sürprizlerle karşılaşmak için muhakkak dikkat etmeniz gerekenler var. Birçok Anadolu yakası oteli arasından doğrusunu nasıl seçersiniz? Hangi kriterler olmazsa olmazdır? Nelere dikkat etmelisiniz? Hadi en doğru cevaplar için sizi böyle alalım.

İstanbul’da konaklayacağınız konum kritik önem taşır!

Konaklamanız özellikle İstanbul’da ise avantajlı konum işinize çok yarayacak. Anadolu yakası oteli seçiminizde hem bu yaka içerisinde hem de Avrupa yakasına kolay ulaşabileceğiniz merkezi bir konumda olan oteli seçmeniz sizler için daha faydalı olacak. İş için geliyorsanız; iş merkezlerine, toplantı salonlarına, gezmek için geliyorsanız; şehrin simgelerine, önemli alışveriş merkezlerine yakın olması sizler için büyük bir avantaj haline gelecek ve İstanbul geziniz yollarda geçmek zorunda kalmayacak. Bu sayede konaklamanız çok daha keyifli hale gelecek.

Ücretsiz otopark tek başına tercihinizi etkileyebilir!  

Anadolu yakası oteli seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus da tabi ki otopark. Araştırmalarınızda konrol etmek aklınıza gelmeyebilir veya gözden kaçırabilirsiniz. Fakat Anadolu yakası oteli seçerken otopark, kontrol etmeniz gereken bir kriter. Otoparkın olmaması sizi zor duruma sokabilir, keyfinizi kaçırabilir.

Odalar yeterince konforlu mu? Etraflıca araştırmakta fayda var.

Anadolu yakası oteli seçtiğinizde kesinlikle odalar hakkında detaylı bilgi alın. Konaklama deneyiminizi en iyi şekilde yaşamanız için oda seçeneği sunuluyor mu, odaların manzarası nasıl, odaların konumları otelin sosyal imkanlarına uygun mu sorularına cevap alın. Seçeceğiniz Anadolu yakası oteli ‘nin oda çeşitliliği fazla ise kalacağınız odayı seçme şansınız olacaktır.

Sadece konaklamak yetmez, sosyal imkan zenginliği olmazsa olmaz!

Konaklamanız ister tatil için olsun ister iş, rahatlamaya mutlaka ihtiyacınız olacak. Otelin dinlenmeniz için uygun şartları olması konaklamanızdan alacağınız keyfi en yüksek düzeye çıkarır. Otelin spası, saunası, hamamı, yüzme havuzu, spor salonu ve kendi bünyesinde bir restoranı var mı, varsa ne kadar tatmin edici? Bu soruların cevaplarını rezervasyonunuzu yaptırmadan önce muhakkak alın.

Anadolu yakası oteli denilince akla gelen Crowne Plaza Oryapark, size en iyi konaklama deneyimini sunmayı vaat ediyor. Çamlıca Seyir Terası gibi şehrin simgelerine, Emaar Square gibi gözde alışveriş merkezlerine, havaalanları ve toplu taşımalara yakınlığı ile Crowne Plaza Oryapark size en iyi Anadolu yakası oteli deneyimini yaşatacak. Hemen websitesi veya sosyal medya kanallarından odaları, imkanları inceleyin, aradığınız Anadolu yakası otelini seçenekler arasında kaybolmadan kolayca bulun.

 

Yorum yap