Anadolu Yakası Oteli Ayrıcalığını Crowne Plaza Oryapark İle Yaşayın!

Anadolu yakası oteli seçiminizle siz de ayrıcalıklı hizmetin keyfini çıkarabilir, İstanbul’un şehir manzarasına karşı kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

Anadolu yakası oteli olarak 2014 yılından beri devamlı gelişen ve kendini yenileyen yapısı ile Crowne Plaza Oryapark üstün hizmet kalitesi anlayışı ile misafirlerini eşsiz deneyimler sunmaya davet ediyor. Dilerseniz önemli toplantılarınızı organize edebileceğiniz, dilerseniz özel günlerinizi kutlayabileceğiniz sınırların ötesinde bir Anadolu yakası oteli deneyimi sunuyor. Kaliteli ve eğitimli personelleri ile misafirlerinize en iyi hizmeti sunabilmek içinse her şeyi eksiksiz yapan Crowne Plaza Oryapark bir otelden çok daha fazlası.

Verimli Toplantılar

Anadolu yakası oteli konumunda Beylerbeyi, Kınalı, Kandilli gibi farklı konseptlerde 18 farklı toplantı salonu ile istediğiniz masa ve koltuk düzenini seçip misafirlerinizi ağırlayabilir, keyifli toplantılara öncülük edebilirsiniz. Son teknoloji ile donatılmış toplantı salonlarında, ses sistemi, barkovizyon, tepegöz, perde, kürsü, mikrofon gibi ihtiyacınıza uygun araçlarla toplantılarınız olması gereken verimlilikte geçer. Ayrıca “Sağlıklıyım Toplantı Paketi” ve “Akdeniz Molası Toplantı Paketi” ile ağırladığınız misafirlerinize farklı yeme-içme imkânlarını da sunabilirsiniz.

Lezzetin Anadolu Hali

Anadolu yakası oteli algınızı zirveye yerleştirecek olan Crowne Plaza Oryapark geniş bir yelpazeye sahip olan mutfağı ile damak tadınıza uygun farklı lezzetlerle size hitap edecek. Oval Restaurant’ta dünya mutfaklarından lezzetlerle enfes yemeklerin tadına bakabilir, arkadaşlarınız ya da ailenizle birlikte keyifli bir akşamı paylaşabilirsiniz. Konumu itibariyle çok merkezi bir yerde olan Crowne Plaza Oryapark’ın ayrıcalıklı hizmeti sayesinde yemekten sonra Uzak Doğu masajlarından birini tercih ederek günün stresinden sizi uzaklaştıracak, huzur dolu birkaç saati kendinize ayırabilirsiniz.

Ulaşılabilir Düğün Oteli

Anadolu yakası oteli olan Crowne Plaza Oryapark’ta düğünler daha eğlenceli. Şehir içi ve şehir dışından gelecek olan konuklarınız için ulaşımın rahat olması ve otopark imkanı sorunsuz bir yolculuğun sonunda en mutlu gününüzde yanınızda olmalarını sağlayacak. Misafirleriniz için Paşabahçe Balo Salonu’nu tercih edebilir görkemli bir törene ev sahipliği yapabilirsiniz. 6.3 metre yüksekliğinde ve 530 metrekare alana sahip olan salon, görkemli görüntüsünün yanı sıra, mükemmel bir akustiğe de sahip. Bu sayede müzik ile birlikte enerjinin dozunu artırabilir, alkollü ve alkolsüz içecek servisi imkanı sayesinde misafirlerinize lezzeti de sunabilirsiniz.

Üstelik şimdi Crowne Plaza Oryapark’ta 2018 fiyatlarıyla 2019’da düğün yapma fırsatından da faydalanabilirsiniz. Rezervasyon yaptırmak için hemen tıklayın!

Yorum yap