Anadolu Yakası Oteli

Dünyanın en güzel şehirlerinden birine tatil veya iş için geldiyseniz konaklamak üzere Anadolu yakası oteli seçebilirsiniz. Konaklama için aranılan şartlar genellikle; ulaşım kolaylığı, tarihi ve turistik yerlere yakın olması, merkezi lokasyon olması; iş için geliniyorsa toplantı salonlarının yeterliliği oluyor.

Anadolu yakası oteli olarak Crowne Plaza Oryapark’ı tercih edenler misafirlik sürecinde beklentilerinin üzerinde ağırlanıyor ve memnun ayrılıyorlar. Oryapark, güler yüzlü personeli ve deneyimli personeli ile konuklara hizmet ediyor.

Güvenli, konforlu ve nitelikli hizmet anlayışı ile Crowne Plaza Oryapark’ı Anadolu yakası otelleri arasında bir adım öne çıkartıyor.

Crowne Plaza Oryapark’ın Avantajları

Anadolu yakası Avrupa yakasına göre daha az araç trafiğine sahip olması ile biliniyor. Anadolu yakası otelinin avantajı iki yakayı birbirine bağlayan köprüye ve Avrasya Tüneli’ne yakın olması ile vakit kaybı yaşamıyorsunuz.

İstanbul’a fuar amaçlı gelenler de Anadolu Yakası otellerini tercih ediyorlar. Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın olan oteller öne çıkıyor. Bazı oteller fuar misafirleri için havaalanından VIP Transfer hizmeti sağlıyor.

Toplantı için Anadolu yakası oteli seçenler, otelin sunduğu imkanlara ve toplantı salonlarının genişliğine dikkat ediyorlar. Verimli toplantılar için Crowne Plaza Oryapark’ın 18 adet gün ışığı gören toplantı salonlarını tercih edebilirsiniz. Toplantı paketinden misafirlerinize ikram edeceklerinizi seçebilir, toplantılarına lezzet katabilirsiniz. Oval restoranın eşsiz mutfağı ile toplantılarınızın daha verimli geçmesini sağlayabilirsiniz.

Crowne Plaza Oryapark İstanbul’un yeni finans merkezi olan Anadolu yakası oteli olarak hizmet veriyor. Alışverişin ve eğlencenin adresi olan Emaar Square AVM’ye yakınlığı sayesinde şehrin canlılığından ayrı kalmak istemeyen misafirlerine olanak sağlıyor. Otel aynı zamanda kaliteli alışverişin adresleri olan Akasya, Palladium, Watergarden ve Akyaka Park’a da yakın.

Anadolu Yakasında Gezilecek Yerler

İstanbul’a gelip Anadolu yakası otelinde kalan misafirler için otelin konumunun da avantajıyla Anadolu yakasında yakın yerlerde gezebileceği birbirinden güzel semtler var. Bunlardan biri Çamlıca Tepesi. Özellikle akşam vakti Çamlıca Tepesi’ne çıkıp bütün İstanbul’u seyredebilir. Çamlıca Tepesi Crowne Plaza Oryapark’a 3 kilometre uzaklıkta.

Üsküdar’da sahile inip eski İstanbul’u ve kız kulesini daha yakından görülebilir.