2019’da Düğün Oteli’ne Uygun Gelin Makyajı Trendleri

Gelin makyajınıza karar vermeden önce, en unutulmaz gecenize imza atacak Düğün Oteli tercihinizin yanında 2019 Gelin Makyajı trendlerine mutlaka bir göz atmalısınız. Sizin için 2019’un en özel gelin makyajı seçeneklerini bir araya getirdik.

2019’un makyaj trendlerine bakılırsa; gelinler göz kamaştıracak, davetlilerin bol bol beğenisini toplayacak. Bu noktada organizasyonun yapılacağı Düğün Oteli çok önemli. Zira gelinlik seçiminiz, makyaj tercihiniz Düğün Oteli konseptinizle uyum içinde olmalı. Sadeliğini özel günlerde de devam ettirenler ve her koşulda iddialı olmayı seçenler sizi şöyle alalım. Kış geçti, bahar neredeyse geldi. Düğün Oteli, makyağı ve gelinlik gibi seçimlerin de vakti geldi çattı. Durum böyle olunca, biz de geç kalmadan gelin olacaklara tavsiyeler vermek ve yılın makyaj trendlerini belirlerken ilham alacakları bir liste oluşturmak istedik.

Metalik Eyeliner’lı Göz Makyajı

Metalik farlar, parlak ‘eyeliner’lar, 2019 gelin makyajı trendlerinde üst sıralara yerleşiyor. Bol ışıklı ve abartlılı bir Düğün Oteli tercih edenler için, ışıltılı bir gelin makyajının olmazsa olmazı metalik eyeline’lar tercih sebebi olabiliyor. Sadelikten vazgeçemeyen gelinler için metalik makyajlar ikinci planda kalsa da doğal tonlarda uygulanan göz makyajına çekilen incecik bir eyeliner harika bir görünüş sağlıyor.

Metalik Göz Makyajı

Göz makyajınızın iddialı olmasını istiyor, bakışlarınız ile dikkat çekmeyi planlıyorsanız; 2019 trendlerinden metalik göz farını göz kapağının tamamına uygulayarak, bir de koyu renk bir ruj seçerek düğün gününüzde tüm bakışları üzerinize toplayabilirsiniz. Tabi seçeceğiniz Düğün Oteli de makyajınıza, gelinliğinize uygun, iddialı bir Düğün Oteli olmalı. İddialı ve cesur gelinlerin ilk tercihi olacak bu trend, parlak ve büyük takılar ile daha da havalı olacak.

Gold Gelin Makyajı

2019 gelinlik trendleri arasında iddialı ve cesur tasarımlar yer almaya başladı. Hal böyleyken punk gelin saçı ve gold tonlarında iddialı yapılan makyajın 2019 gelin saç ve makyaj trendleri arasında yerini alması kaçınılmazdı. Sen de Düğün Oteli konseptinde tüm bakışları üzerine toplamak istiyorsan, makyajınla göz almalısın. Bunun için de gelin makyajında 2019 trendlerine hızla giren altın sarısı tonlarını tercih etmelisin.

İddialı Gelin Makyajı

Koyu eyeliner ile çerçevelenmiş ve parlak far ile etrafı kuşatılmış iddialı ve havalı göz makyajı, parlak ciltle bütünleşerek, tüm bakışları gelinlerin üzerine çekmeye geliyor. Kumral ve sarışın gelin adayları için gold tonlar daha uygun olacağı gibi, esmer gelin adayların da gümüş tonlarında makyajı tercih etmeleri, ten renkleri ile daha uyumlu bir görünüm yaratacaktır.

Gelin makyajınız da hazır olduğuna göre Düğün Oteli Crowne Plaza Oryapark’ın açık ve kapalı organizasyon çeşitlerine göz atabilir, erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

 

Yorum yap