Crowne Plaza Oryapark’ta Unutulmaz Bir After Party Deneyimi

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştireceğiniz o en mutlu gün sonunda geldi! Hayallerinizi süsleyen düğün töreninin hazırlıkları da sandığınız kadar kolay olmadı. Davetli listesi, gelinlik modeli, çiçeği, hediyesi, pastası… derken maraton iki yorgun savaşçının “evet” çığlıklarıyla nihayet tamamlandı. İlk dans, pasta kesimi, takı töreni derken gönlünüzce eğlenmeye de pek vakit kalmadı! Tam bu noktada Crowne Plaza Oryapark’ta unutulmaz bir after party deneyimi ile son yılların trendine ayak uydurmaya ne dersiniz?

Yeni evlenecek her çift için düğün hazırlıkları stresli geçer. Ne de olsa herkes hayallerini kurduğu en özel düğün gecesinin kusursuz olmasını ister. Aile büyüklerinin, akrabaların ve arkadaşlarınızın davetli olarak geldikleri bir düğünde tüm sorumluluğu üzerinizde hissedebilir ve stresli bir gün yaşayabilirsiniz. Fakat sizce de yeni yaşamınıza attığınız ilk adımlara mutlu ve eğlenceli dakikalar ile başlamak hakkınız değil mi? Düğünden sonra bir after party ile hayatınızı birleştirdiğiniz insan ve sevdiğiniz dostlarınız ile birlikte samimi ve eğlence dolu bir ortamda vakit geçirmek istemez miydiniz?

Aile büyükleriniz düğünden ayrılmaya başladıktan birkaç saat sonra başlayan bir after party ile istediğiniz konsepti belirleyerek kendinize unutulmaz bir hatıra bırakabilirsiniz. Sevdikleriyle birlikte daha rahat bir ortamda eğlenmek ve seçkin bir hizmetten yararlanarak after party hizmetini en’lerde yaşamak isteyen gelin ve damatlar Crowne Plaza Oryapark’da sabahın ilk ışıklarına kadar diledikleri gibi eğlenebilirler. Yıllara dayanan tecrübesi ile Anadolu Yakasının en önemli otellerinden biri olan Crowne Park Plaza’da düğün sonrası yapacağınız after party ile stres atabilir ve gönlünüzce eğlenebileceğiniz unutulmaz bir gece yaşayabilirsiniz.

After Party’de Tercihimiz Spor Şıklıktan Yana

After Party yapmanın en önemli sebeplerinden biri de tüm geceyi rahatça eğlenerek geçirmektir. Siz de after party’nizde gecenin yıldızı olarak çılgınlar gibi eğlenme taraftarıysanız rahat ve göz alıcı bir kombin yapmayı unutmamalısınız. Özellikle son zamanlardaki spor şıklığını yakalayarak gelinliğinizin altına dolgu topuklu bir spor ayakkabı giymek tüm gece dans etmenizi kolaylaştırarak en büyük kurtarıcınız olacaktır.

Yorum yap