Spa Goa İle İş Hayatının Stresinden Uzaklaşın

İş hayatının beraberinde getirdiği stres faktörünü üzerinizden atmak için zaman zaman kendinize ödüller verebilirsiniz. Dünyada popülerleşen ve ülkemizde de yaygın olarak kullanılan SPA merkezlerine giderek iş hayatınızdaki stresi geride bırakabilirsiniz.

Sudan gelen güzellik anlamını taşıyan SPA merkezlerinde su terapileri ve masaj hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Cildinizi dinlendirmek ve günlük bakımlarınızı yaptırmak için SPA merkezleri etkili bir çözüm olacaktır.

SPA Goa’nın kadın ve erkeklere özel olarak konumlandırılmış saunaları, buhar odaları, şok duşları ve dinlenme alanları ile iş stresinizi geride bırakarak yeni güne daha canlı bir cilt ve rahatlamış bir zihin ile başlayabilirsiniz.

Uzak Doğunun mistik enerjisini vücudunuzda hissetmek için SPA Goanın birbirinden rahatlatıcı uygulamalarını keşfetmeye ne dersiniz?

SPA GOA ÖZEL “Büyüleyici Terapi” Masajı

Spa Goa’nın seçkin misafirlerine, klasik hamam ritüeli olan kese ve köpük uygulandıktan sonra vücut peeling’i yapılır. Bu özel terapi relax massage uygulaması ile sonlandırılır.

Hamam, peeling ve masaj uygulamalarının harmanlanarak sunulduğu bu özel terapide öncelikle cildiniz tazelenip yenilenir. Terapi sonunda uygulanan rahatlatıcı bir masaj ile hem ruhunuz hem de bedeniniz hiç olmadığı kadar dinlenir.

Ufak Bir Kahve Arasına Ne Dersiniz?

Crowne Plaza Oryapark bünyesinde yer alan coffe corner’da, kahvenin uyandırıcı etkisiyle tanışabilirsiniz. Masaj sonrası oldukça rahatlayan zihninizi canlandırmak için, size özel kahvelerinizi yudumlamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Taze Bir Cilt ile Güzel Bir Güne Başlayın

Stres iş hayatınızda her zaman olacaktır fakat masaj ve su terapileri ile stresin hayatınızda yarattığı etkileri azaltabilirsiniz. Gün içerisinde gerilen sinirleriniz gece uyumanıza engel mi oluyor? Yoksa iş hayatında aldığınız kararları mı etkiliyor? Yorucu bir haftayı geride bıraktıktan sonra SPA Goa’da gerçekleştireceğiniz su terapileri ve masaj keyfi vücudunuza ve ruhunuza çok iyi gelecek. Düzenli olarak katılabileceğiniz masaj terapilerinin, yaşamınızdaki uzun vadeli etkilerine siz dahi inanamayacaksınız. Daha açık bir zihin, rahatlamış bir beden ve sağlıklı nefes alan ışıltılı cildiniz ile, günlük hayatınız tazelenecek, iş motivasyonunuz yenilenecek. Siz de şimdi kendinize bir iyilik yapın ve tarihi Roma’ya kadar uzanan dinlendirici masaj keyfinden faydalanmak, Uzak Doğulu terapistler eşliğinde seçkin hizmetlerden yararlanmak için SPA Goa’yı ziyaret edin.

Yorum yap