Şifayı Hissettirecek Olan Masaj Yağları

 

 

Anadolu yakası otel olan Crowne Plaza Oryapark’ın masaj yaptırmak isteyenler için de tek adres olmasını sağlayan uzmanlığına kulak verin.

 

Anadolu yakası otel tercihlerinizin başında gelen Crowne Plaza Oryapark’ta sadece konaklamayı değil, SPA & GOA ile huzuru da sizlere sunuyor. Uzak Doğu’nun şifasını şehrin merkezine taşıyan uzman masörlerimizin vereceği huzuru farklı aromalarla denemek isteyenlere de bazı tavsiyeler hazırladık. Evde yapacağınız masajlarda kullanabileceğiniz yağlar ile kendinizi çok daha iyi hissedebilirsiniz.

 

Jojoba Yağı

 

Jojoba bitkisinin tohumundan elde edilen bu yağ sayesinde ciltte akne sorunları yaşıyorsanız size çok iyi gelecek bir yönteme sahip olabilirsiniz. Kötü bir kokusu olmayan Jojoba yağı cildi tahriş de etmez. Bununla birlikte raf ömrü de uzundur. Sadece çok hızlı emildiği için sık sık uygulamamak için diğer yağlarla karıştırmanız gerekebilir.

 

Damıtılmış Hindistan Cevizi Yağı

 

Anadolu yakası oteli Crowne Plazar Oryapark’taki masaj ile bulacağınız huzuru evinize taşımak için damıtılmış Hindistan Cevizi yağını tercih edebilirsiniz. Kas gerilmelerinin olduğu bölgelere kısa masaj vuruşları yapılarak gevşemek için en ideal seçenekler arasında bulunur. Bununla birlikte normal Hindistan Cevizi yağına göre çok daha seyreltilmiş olduğu için de kolayca sürülür.

 

Badem Yağı

 

Anadolu yakası oteli Crowne Plaza Oryapark’taki masajseverlerin favorisi olan bu yağ hızlı emilir ancak çok sık uygulanmaya da gerek bırakmaz. Ellerin vücut üzerinde kolayca kaymasını sağlar. Açık sarı renkte olan bu yağın örtülerde leke bırakması yüzünden biraz zahmeti olsa da fiyatı açısından da diğer masaj yağlarına oranla oldukça uygundur.

 

Shea Yağı

 

Anadolu yakası oteli Crowne Plaza Oryapark’taki masajın bedeninize vereceği huzuru evinizde de sürdürmek için anavatanı Afrika olan bir bitkiden elde edilen Shea yağını da tercih edebilirsiniz. Oda sıcaklığında katı olan bu yağı kullanırken diğer yağlarla karıştırmak gerekebilir. Aynı zamanda ciddi bir lateks kaynağı olduğu için lateks alerjisi olan kişiler için de önerilmez.

 

Bu yağları evde denemenin yanında profesyonel bir dokunuşla rahatlamak için Anadolu yakası oteli Crowne Plaza Oryapark’a da gelebilirsiniz. Konaklamadan çok daha fazlasını bulabileceğiniz Crowne Plaza Oryapark’ta rahatlamak için hemen bilgi alın.

Yorum yap