Crowne Plaza Oryapark’la Kusursuz Bir Mezuniyet Gecesine Hazır Mısınız?

Zorlu ve bir o kadar da keyifli eğitim / öğretim hayatının sonuna yaklaştıkça mezuniyet heyecanı artmaya devam ediyor. Hayatınızda bir kere, okul hayatınızı noktalarken doyasıya eğlenebileceğiniz mezuniyet gecenize hazır mısınız? Her gün olduğu gibi bu önemli günde de Crowne Plaza Oryapark sizi yalnız bırakmıyor. Kusursuz organizasyon ekibiyle ve fikirleriyle unutulmaz bir mezuniyet gecesi sizi bekliyor.

Elbette ki her kutlama gibi mezuniyet kutlamanızın da kusursuz olmasını istiyorsanız iyice araştırma yapmanız gerekecek. Sizi yormamak için biz araştırdık, derledik. Mezuniyet gecenizin olmazsa olmazlarını sizin için listeledik.

Mezuniyet Gecesi Nasıl Olmalı?

Konsept

  • Bir mezuniyet gecesinin en önemli yapı taşı kesinlikle konsepttir. Konseptsiz bir mezuniyete mezuniyet demek çok zordur. Sıradanlığın dışına çıkmak, unutulmayacak bir gece yaşamak istiyorsanız mezuniyetinize konsept dahil etmenizi öneririz. Bu konseptlerden en çok tercih edilen ‘’Okul’’ konseptidir. Senelerce gidip geldiğimiz okulların atmosferini mezuniyet gecenize yansıtarak okulunuzu son kez hatırlayabilirsiniz.
  • Bu konsepti uygulamak için dekorasyon fikirlerinden faydalanabilirsiniz. Örneğin, kullanacağınız malzemeleri okulunuzun renginde seçerek işe başlayabilirsiniz veya okul formalarınız siyah ve sarı renklerdeyse ya da okulunuzun armasında bu renkler bulunuyorsa bu renklerde alacağınız balonlarla dekorasyona okul ruhunuzu yansıtabilirsiniz.

 

Süslemeler

  • Okul renklerini olduğu kadar mezun olduğunuz dönemin ruhunu da partiye mutlaka yansıtmalısınız. Duvarlara mezuniyet yılınızı vurgulayan renkli ve capcanlı süslemeler asarak işe başlayabilirsiniz.
  • Bir başka değişik fikir olarak duvarlara döneminizdeki insanlarla beraber çekildiğiniz fotoğrafları kolajlayabilirsiniz.
  • Hazırladığınız dekorasyonlarda kep, diploma, kalem gibi okulu ve mezuniyeti çağrıştıran fikirlerden yararlanmayı unutmayın!

 

Müzik

  • Her şeyin mükemmel olmasını istiyorsanız müzik konusuna da el atmayı ihmal etmeyin. Bu konuda önerimiz; okulunuza ait bir marşınız varsa geceye başlarken okul marşınızı kullanmanız yönünde. Okul ruhunu her daim hissetmek, aradaki bağı kuvvetlendirecektir.

 

Aktiviteler

Her ne kadar hüzün dolu olsa da mezuniyet gecenizde eğlenmek de hakkınız. Eğlenceli aktiviteler düzenleyerek mezuniyet gecenizi renklendirmek sizin elinizde.

  • Küçük küçük kağıtlar oluşturup herkesin kendisini 10 sene sonra nerede gördüğünü yazmasını isteyin. Daha sonra hep beraber teker teker okuyun.
  • Geleceğiniz için dilediğiniz dilekleri not kağıtlarına yazın. Daha sonra dilek balonlarına yerleştirip uçurun!

Unutulmaz bir gece geçirmek, mezuniyet gecenizi çocuklarınıza bile anlatmak istiyorsanız Crowne Plaza Oryapark’ı tercih edin. Mezuniyet etkinliklerimiz hakkında bilgi almak için bizi arayın!

 

 

 

Yorum yap