Crowne Plaza Oryapark ile Mumlar Yanmaya Başlasın

Doğum günü denildiği zaman küçük büyük far etmeksizin her yaşta aynı heyecana sahip olabiliyoruz. Neticede siz doğdunuz ve hayat akmaya başladı. Gelin birlikte adım adım doğum günü hazırlıklarına bir göz atalım.

Her yıl dolduğu gibi bu yıl da geçip gitti, zaman su gibi akıp geçiyor. Eskiden sadece belirli bir kesim tarafından kutlanılan doğum günü aktiviteleri zamanla çemberini genişletmiştir. Durum böyle olunca da ilk defa firavun hanedanından doğum günü kutlamasını yapan kişinin Kleopatra’dan bu yana değişen pek çok şey olması da şaşılacak bir durum değil tabii ki.

Çanlar Sizin İçin Çalıyor

Gelen konukların rahatlıkla ulaşım sağlamaları için doğru seçim çok önemli. Bu noktada kaliteli hizmetleriyle size ve konuklarınıza unutulmayacak bir gün yaşatacak olan Crowne Plaza Oryapark şehrin içinde sizi bekliyor. Ulaşılabilir lokasyonu ile mükemmel bir partinin çanlarını da sizin için çalmaya başladı bile. Bu sesi duymamak mümkün değil.

Efsane Mutluluk

Doğum günü dediğimiz zaman akla gelen ilk şey tabii ki sevdiğiniz tatların bir arada olduğu ve görüntüsüyle de büyüleyici olacak bir pasta. Dilerseniz butik bir pastacıyla anlaşıp hayalinizdeki pastayı doğum gününüz için tasarlatabilir ve yaptırabilirsiniz. Ama mutlaka sizi yansıtan, görenlerin “Evet, bu tam da ona göre!” diyebilecekleri bir pasta olsun. Kolları sıvayın ve son güne bırakmayın. Sonuçta yılda bir kere…

Mini Lezzetlerle Keyif Zamanı

Doğum günü pastanızı seçtiniz içinize de sindi. Sırada ise etrafını süsleyecek mini ve lezzetli atıştırmalıklarla misafirlerinizi şımartmak kaldı. Crowne Plaza Oryapark ayrıcalığıyla doğum gününüzün parti boyunca sürecek lezzetlerini de titizlikle seçin ki günün sonunda da herkes damağındaki leziz tatlarla oradan ayrılsın.

Daha Yeni Başladık

Pastalar kesildi, hediye yağmuru bitti ve artık parti başlasın Gözleri kamaştıran ışık, ses ve sahne hizmetleri ile eğlence hız kesmeden devam edecek. Kalabalık organizasyonla eğlencenin zirvede olduğu zamanlar siz vakit kaybetmeden Crowne Plaza Oryapark’ın profesyonel fotoğrafçı hizmeti ölümsüz karelere dönüştürülecek.

Her Güzel Şey Güzel Biter

Mükemmel bir partinin daha sonuna geldik. Bu unutulmaz partiyi bir sonraki seneye kadar hatırlamalarını sağlamayı ve ve yüzlerinde fazladan bir gülümseme ile ayrılmasını istiyorsanız çözümü çok basit; küçük ve düşünülmüş doğum gününüzü yansıtan hediyelerle onları uğurlayabilirsiniz.

Yeni yaşınızın getireceği mutlu günleri en sevdiklerinizle birlikte kutlamanın tadına varmak için bütün detayları incelikle kurgulayabilir ve Crowne Plaza Oryapark’ı unutulmaz bir doğum günü organizasyonu için tercih edebilirsiniz.

Yorum yap