İyi Bir Toplantı Mekanı Seçmenin Püf Noktaları

Toplantı oteli aramakta amacınız toplantılarınız için en iyi mekanı bulmaksa size bu işin püf noktalarından bahsedelim.

Toplantı oteli seçmek için birçok şirket sahibi iş hayatında önemli bir gündem oluşturan toplantıların verimli geçmesi için en iyi mekan arayışı olabiliyor. Çünkü toplantı için belirlenecek mekanın sahip olduğu kriterler gerçekten de verimliliği ve misafirperverlik bağlamında da kurumsal imajınızı pozitif yönde etkileyebiliyor. Peki, toplantı için seçeceğiniz mekan nasıl olmalı?

Merkezi Bir Konumda Yer Almalı

 Toplantı oteli arayışınızda otelin nerede bulunduğuna da önem vermelisiniz. Özellikle de misafirlerinizin kendi başlarına gelmesi söz konusu olduğunda onlara kolayca tarif edebileceğiniz, merkezi konumdaki bir otel sizin için de misafirleriniz için de trafikte vakit kaybetmenin getireceği yorgunluğu önler.

 İlk İzlenimin İyi Olması Gerekir

 Toplantı oteli arayışınızda yalnızca toplantı salonlarına değil, misafirlerinizin atacağı ilk adımdan itibaren ortamın nasıl göründüğüne önem vermelisiniz. Otelin kapısından içeri girdikleri andaki karşılama ve yönlendirme onlar üzerinden iyi bir etki bırakmalı.

İş Sıkıcı Olsa da Ortam Buna Değmeli

 Toplantı oteli arayışınızda saatlerinizi geçireceğiniz mekanın ferah olması da en az otelin kendisi kadar önemli. Rahat bir ortamla birlikte kurumsal imajınızı güçlendirecek profesyonelliğin harmanlandığı bir ortamda misafirlerinizle istişare edeceğiniz her konu için çok daha verimli saatler geçirebilirsiniz.

Teknik Donanım Aksaklığa Sebep Olmamalı

 Toplantı oteli mekanlarında toplantı gündemini ve sürecini doğru yönetmek için ihtiyacınız olan ekipmanların olup olmadığını mutlaka kontrol etmelisiniz. Mikrofon, projeksiyon, tahta, ses sistemi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz teknolojik donanımın yalnızca varlığını değil, ne kadar iyi durumda da olduğunu bilmenizde fayda var.

Servis ve Sunum Zengin Olmalı

 Toplantı oteli arayışınızda toplantı boyunca otelin size ne gibi bir ikram servisi olacağını da önceden bilmenizde fayda var. Özellikle çok uzun zaman alacak bir toplantı gündeminiz varsa bütün bu süre boyunca yiyecek ve içecek konusunda ne gibi bir hizmet kapsamı alacağınızı bilmelisiniz.

Toplantı oteli ararken kriterlerini verimi artıracak bir hizmet olarak belirleyen herkes için Crowne Plaza Oryapark’ın farklı ihtiyaçlara hitap eden toplantı salonları hizmetinizde… Merkezi bir konumda yer alan Crowne Plaza Oryapark sayesinde otele kolayca ulaşabilir, toplantınız için gereken ihtiyaçların hepsini, ihtiyacınızı karşılayacak donanıma sahip birbirinden farklı salonlar arasından seçebilirsiniz.

 

Toplantı Oteli Crowne Plaza Oryapark ile kurumsal imajınızı güçlü, toplantılarınızı daha verimli kılmak için bizimle hemen iletişime geçin.

Yorum yap