Doğum Günü Partisini Farklı Konseptlerle Crowne Plaza Oryapark’ta Kutlayın

Doğum günü partilerinin konseptini sadece bir pasta kesmek ve mumları üflemekten ibaret görüyorsanız bir kere daha düşünün.

Doğum günü partilerinde yaşamının ilk yıllarını heyecanla kutladığınız çocuklarınızın partilerine biraz daha renk katmak için farklı konseptler deneyebilirsiniz. Crowne Plaza Oryapark’ın benzersiz ve kaliteli hizmeti ile eğlencenin tadına varmak için çocuğunuz için en eğlenceli konsept fikrini hemen seçebilir ve doğum günü partisini organize edebilirsiniz.

1) Doğum Günü Partisinde Süper Kahraman Olsun

Spidermanler, Batmanler, Süpermanler… Onların her biri gözünüzde küçük birer süper kahramansa doğum günü konsepti için de bir süper kahraman seçebilirsiniz. Pastasından kullanacağınız tabak çatallara, masa örtülerinden süslemelere kadar bir süper kahramanın kostüm renkleri ve sembollerini konseptinizin geneline yayabilirsiniz.

2) Doğum Günü Partisi Masal Gibi Geçsin

En çok prensesleri seven kız çocukları için masal dünyasından dilediğiniz bir prensesi seçin. Doğum günü partisinde ister bir Sindirella, ister bir Pamuk Prenses ve isterse de bir Deniz Kızı olabilir. Tek yapmanız gereken en sevdiği masalı ve masalın prensesine karar vermek.

3) Doğum Günü Partisi Bir Çizgi Filme Benzesin

En Sevdiği çizgi filmin bir karakterine de bürünebilir. Miki ve Mini Mouse’dan tutun da günümüz de daha çok sevilen çizgi film karakterlerine kadar birçok seçenek mevcut. Doğum günlerindeki konsepti çizgi filmlere göre ayarlarken çalacak olan şarkıları da yine seçtiğiniz çizgi filmlerin şarkılarından derleyebilirsiniz.

4) Doğum Günü Partisinde Bir Meslek Teması Olsun

İleride onun hangi mesleğe sahip olmasını istediğiniz mutlaka aklınızdan geçmiştir. Çocuğunuzun küçücük bir doktor ya da öğretmen olmasına ise hiçbir mani yok. Doğum gününü biraz daha sıradışı bir konsept fikriyle farklılaştırmak için bir meslek teması üzerinden gidebilirsiniz.

5) Doğum Günü Partisi Pop-Art ile Renklensin

Daha yaratıcı ebeveynler olduğunuz yönünde bir iddianız varsa son yılların vazgeçilmez trendlerinden olan Pop-Art’ı çocuğunuzun doğum günü partisi temasında merkeze koyabilirsiniz. Pop-Art tasarımların olduğu partide en güzel fikirleri en canlı renklerle işleyebilirsiniz.
Nasıl bir konsept belirlerseniz belirleyin Crowne Plaza Oryapark’ın eşsiz hizmet anlayışı sayesinde çocuğunuz için unutulmaz bir doğum günü organizasyonu düzenleyebilirsiniz.

Yorum yap