Emaar Square

İstanbul Anadolu Yakası’nda eğlenmenin ve sosyalleşmenin adreslerinden biri haline gelen Emaar Square, 28 Nisan 2017 tarihinden beri üstün hizmet veriyor. İçerisinde siz ve sevdiklerinizin zevkle gerçekleştireceği birçok sosyal aktiviteyi barındırmakta olan Emaar Square alışveriş merkezi sizlere rahat bir ortam sunuyor.

Lüks Marka ve Mağazaların Buluşma Noktası

Emaar Square kapalı ve açık alanında bulunan dünyaca ünlü üst segment, lüks mağazalarında alışveriş yapma imkânını sizlere sunuyor. Günümüzün en büyük sıkıntılarından, alışveriş yaparken kapalı bir ortama kısılı kalma hissini de yok etmeyi düşünen Emaar Square, kapalı alanda saatler geçirmemizin önüne bu özelliğiyle geçiyor. Bu da onu diğer alışveriş merkezlerinden daha çekici kılıyor.

Sualtı Dünyasını Keşfetmeye Hazır Olun!

Türkiye’nin en büyük sualtı hayvanat bahçesine sahip olan Emaar Akvaryum toplamda 48 tanktan oluşuyor. Akvaryumun içinde 20 bine yakın sualtı canlısına ev sahipliği yapıyor; penguen, su samuru, Avustralya’dan getirilen kral timsah… Oldukça zengin sualtı dünyası keşfedilmek için sizi bekliyor.

Eğlencenin Adresi

Anadolu Yakası’nın ilk 4DX sinema salonunu da barındıran 2400 koltuk kapasiteli çok katlı sinema salonunda nefis filmler izleyebilir, arkadaşlarınızla birlikte sanal gerçeklik oyunu oynayabileceğiniz, VR ROOM Arena’yı ziyaret edebilirsin.
Aynı zamanda da, her Çarşamba Emaar Ladies Night düzenleniyor. Kadınlara özel olarak sunulan bu kampanyada çarşamba günleri 3 adet içecek ikramıyla arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.
Emaar’da eğlence ve heyecan hiç biter mi? Asla. Birbirinden ünlü sanatçıların vermiş olduğu ücretsiz konserlerle de dilediğiniz gibi eğlenmenin tadını çıkarabilirsiniz.
İstanbul Anadolu Yakası’nın en gözde alışveriş merkezi olan Emaar Square’in yerli ve dünyaca ünlü mağazalarından alışveriş yapmak, restoran ve kafelerinde dünya mutfağı lezzetlerini deneyimlerken sevdiklerinizle güzel sohbetler etmek, geleneksel Türk Pazarı’nı gezmek ve Emaar akvaryum ile sualtı dünyasını keşfetmek gerçekten heyecan verici! Anadolu Yakası’nın en konforlu oteli Crowne Plaza Oryapark’a sadece 15 dk mesafede. Üstelik CPO, Emaar Square için misafirlerine ücretsiz servis imkânı sağlıyor.

Şehrin merkezinde huzurlu bir tatil için Crowne Plaza Oryapark’a hemen rezervasyonunuzu yaptırın. Otelin lokasyon avantajları ve kendi içerisindeki sosyal imkânları hakkında detaylı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilir veya sosyal medya kanallarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

Yorum yap