Düğün Oteli Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evlilik teklifi aldığınız anı hatırlayın. Hatta daha da eskilere gidip, çocukluğunuzda tüllerden tasarladığınız gelinlikleri, masa örtülerinden yaptığınız duvakları düşünün. Annenizin topuklu ayakkabılarıyla çaktırmadan salınırken ayna karşısında, bileğinizi burkmuşluğunuz da çoktur hani. O günlerde evlilik denince aşktan, masaldan ötesi gelmiyor insanın aklına değil mi? Ama evlilik yolunda bu büyüyü bozması muhtemel birçok detayla ilgilenmek de size düşüyor. Tam da bu noktada siz masalın tek prensesi olup beyaz atlı prensinizle hayallerinizi süsleyin, geri kalan her şey için kendinizi Crown Plaza Oryopark’ın ayrıcalıklı hizmetlerine gönül rahatlığıyla teslim edin.

Peki düğün otelinizi seçerken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve düğün otelinizden nasıl hizmetler alabileceğinizi biliyor musunuz? Bunları bilmek iş yükünüzü hafifletecek, stresinizi yok edecek. O halde başlıyoruz.

Düğün Alanları ve Konseptleri

Düğün otelinize karar vermeden önce, hayallerinizdeki düğünü az çok somutlaştırmalı, nasıl bir masalla dünya evine girmek istediğinize karar vermelisiniz. Dev avizeler, ışıl ışıl şamdanlar, kırmızı halılar eşliğinde görkemli bir düğün mü? Yoksa sadece sizin ışıldayacağınız diğer her detayın sakince sizi öne çıkaracağı sade bir düğün mü? Belki de çimenlerin üstünde, doğanın içinde gerçekleşecek samimi bir tören. Düğün Otelinizi seçerken öncelikle bu en özel gününüze ev sahipliği yapacak konsepti belirlemelisiniz. Anadolu yakasının en donanımlı düğün oteli Crowne Plaza Oryapark’ta istediğiniz düğün konseptine uygun hizmetleri bulabilirsiniz. Yeşilin enerjisinden vazgeçemeyenler için şehrin ortasındaki vahada keyifli bir kır düğünü veya prensesler gibi hissetmek isteyen gelin adayları için ihtişamıyla büyüleyen Paşabahçe Balo Salonunda görkemli bir düğün mü?

Fotoğraf ve Video Hizmeti

Yıllarca hayalini kurduğunuz bu eşsiz anları sadece zihninizde saklamak mı istersiniz, yoksa ömrünüz boyu bakıp bakıp mutlu olabileceğiniz, zamanda yoluculuk fırsatı veren eşsiz fotoğraf ve videolara sahip olmak mı? En önemlisi de mutluluğunuzun tıpkı yaşandığı gibi coşkuyla kaydedilebilmesi. Basit bir hizmet gibi görünse de düğün otelinizi seçerken profesyonel bir ekip tarafından sunulan hizmetin önemini ancak düğün sonrasında yaşadığınız mutluluk ya da hüsran ile somutlaştırabilirsiniz. İyisi mi siz hayallerinizi sağlama alın, kendinizi işin uzmanına emanet edip anınızın tadını çıkarın. Crowne Plaza Oryapark’ta hayallerinizi süsleyen düşleri, fotoğraf karelerine dökmek için profesyonel ekibimizle görüşmeyi unutmayın.

Yorum yap