Düğün Oteli Arayanlara Tavsiyeler

Düğün otelleri artık birçok salon ve tesisin sunamadığı avantaj ve fırsatları sunabildiğinden, yeni evlenecek çiftler arasında oldukça moda. İstedikleri konseptleri, istedikleri konforu başka yerlerde bulamayan çiftler düğün otellerinin kapısını çalıyor.

Düğün Otellerinin Otellerin Avantajları

Düğün otellerinin bünyelerinde, düğün salonlarda bulunmayan düğün asistanları bulunur. Düğün asistanları düğünün başlangıcından bitişine kadar her şeyle ilgilenir; salon düzeni, müzikler, yemekler, gelin ve damatın ihtiyacı olabilecek her şey onun kontrolündedir. Ayrıca eğer düğününüzde düğün oteli tercih edecekseniz; müzik, yemek , fotoğrafçı için ayrı ayrı uğraşmanıza gerek olmaz; düğün oteli hepsini size uygun bir paket halinde sunar. Anadolu yakası düğün oteli denilince akla gelen Crowne Plaza Oryapark, düğün gününüzde ihtiyacınız olacak her şeyi içinde bulunduran paketlerle en özel gününüzde, en güzel anılar biriktirmenizi sağlar.

Salon düğünlerinin çoğunda organizasyon firmasıyla anlaşmak gerekiyor. Otellerde organizasyon firmasına gerek kalmıyor. Çünkü otellerin anlaşmalı olduğu firmalar vardır. Bu yüzden fazla masrafa girmenize gerek kalmaz. Anadolu yakası düğün oteli seçenekleri arasında bu gibi paketler rahatça bulunabilir. Paket içerisinde değiştirmek istediğiniz hizmetler olabilir. Örneğin, bu özel gecede kendi orkestranızı sahnede görmek isteyebilirsiniz. Değiştirmeniz mümkün.

Masalsı bir gece için atmosfer çok önemli. Otelinizin anlaşmalı olduğu dekorasyon firması bu atmosferi hazırlayacaktır.

Anadolu yakası düğün otelinde bir diğer avantaj da, bu özel gece için detayları konuşmaya gelen çiftleri yormayacak olması. Düğün organizasyonu için pakete dahil olan bütün hizmetleri tek bir çatı altında bulacaksınız. Temsilci ile görüşmeye gelen çiftler akıllarındaki bütün soruları soracak ve hizmetler ile ilgili bütün ayrıntıları kendileri seçecek. Böylece çiftlerimiz tekrar tekrar gelmekle yorulmayacak ve mesailerinden harcamayacak.

Anadolu Yakası Düğün Oteli Olarak Crowne Plaza Oryapark

Crowne Plaza Oryapark, Anadolu yakası düğün oteli olarak da hizmet veriyor. Sunduğu düğün paketi ile çiftlerin özel günlerini unutulmaz kılıyor. Yurtdışından veya şehir dışından gelecek misafirlerin konaklaması daha kolay oluyor. Yemekli organizasyon için alkollü ve alkolsüz menü seçeneği veriyor. Düğün fotoğrafçısı ve orkestrasını sağlıyor. Gelin ve damat için hazırlanma odası veriyor. Aileler için de düğün günü için oda ayırıyor. Çiftin gecenin yorgunluğunu atması için özel SPA çift masajı, gelin

Ve damat odasına 2 kişilik düğün yemeği, balayı süiti gibi imkanlar sağlıyor.

Crowne Plaza Oryapark’ın, Anadolu yakası düğün oteli olarak hizmet verdiği salonları bulunuyor. Bunlardan ilki 200 kişilik açık hava salonu, diğeri de 400 kişilik kapalı salonu.

Özel geceniz için Crowne Plaza Oryapark’ı tercih etmeniz için neden çok…

Yorum yap