Anadolu Yakasının En Donanımlı Toplantı Oteli

Kritik kararlar, uzun masalar, kalabalık topluluklar ve zamanla yarışan insanlar… Gözünüzde stresli bir sahne canlandı değil mi? Çünkü gözünüzde canlanan sahne sizi bir odaya götürüyor. Şirketlerin bilgi alışverişini sağladığı, kritik kararların alındığı toplantı odalarına.

Toplantılar şirketlerde;

  • Şirket için iletişim ve bilgi alışverişinin güçlenmesini
  • Sorunların tespitini ve hızlı çözüm üretilmesini
  • Karar alım mekanizmasının hızlanmasını
  • Yaratıcılığın artmasını
  • Ve iş ortamı içerisinde güven, iş birliği ve takım ruhunun oluşmasını sağlar.

Verimli toplantılar şirket içi iletişimin en önemli araçlarından biridir. Siz de daha verimli toplantılar için Anadolu Yakasının en donanımlı toplantı oteli Crowne Plaza Oryapark’ı seçebilir, toplantı türünüze uygun odalarda şirket içi görüşmelerinizi düzenleyebilirsiniz.

Büyükada Toplantı Salonu

Adını, eşsiz doğası ve temiz havasıyla herkesin hayran olduğu Büyükada’dan alan toplantı otelinde, Büyükada’nın ferah ve zihin açıcı atmosferini hissedebilirsiniz. 140 metrekare büyüklüğe ve 3 metre tavan yüksekliğine sahip olan toplantı salonunda, katılımcıların kendini rahat hissetmesi için tüm detaylar özenle hazırlanmıştır. Barkovizyon, perde ve dahili ses sisteminin standart olarak bulunduğu Büyükada Toplantı Salonu’nda, toplantılarınızı ileri teknoloji ürünleriyle daha verimli hale getirebilir, konforun tadını çıkarabilirsiniz.

Paşabahçe Balo Salonu

Beykoz’un en özel ve kendine has semtlerinden biri olan Paşabahçe, zaman zaman sakin, zaman zaman ise coşkuyla geçen toplantılara ve organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. 6.38 metre tavan yüksekliğine ve 530 metrekare büyüklüğe sahip olan toplantı otelinde, iş yaşamının en önemli unsurlarından biri olan toplantıların kusursuz geçmesi için tüm ayrıntılar üzerinde incelikle düşünülmüştür. Kapalı otoparktan direkt olarak ulaşılabilen Balo Salonunda, 3 adet barkovizyon, 4×3 metre ebadında 3 adet perde, dahili ses ve ışık sistemi bulunmaktadır.

Crowne Plaza Oryapark Ayrıcalığıyla

İhtiyacınıza uygun toplantı odaları için Anadolu Yakasının en donanımlı toplantı otelini ziyaret edebilir, ihtiyacınıza en uygun toplantı odasında işinize değer katabilirsiniz. Ekonomi ve iş dünyasının kalbi İstanbul’da Oryapark ayrıcalığıyla seçkin bir hizmetten yararlanıp çözüm ortaklarınızla verimli toplantılar gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Yorum yap