Diş Buğdayı İçin Birbirinden Güzel Bebek Kostümü Önerileri

Diş Buğdayı ile bebeğinizin ilk çıkan dişini kutlamak, onun büyüdüğünün göstergesi olan bu anı kutlamak için kıyafetini şimdiden seçin!

Diş Buğdayı partisi yapmak için ailelerin birçok seçeneği olabiliyor. Çok renkli ve masal gibi konseptleri barındıran partide bebeğiniz için de çok özel kıyafetler bulabilmeniz mümkün. Biraz daha sıradışı konseptleri seven aileler için bizim de bazı önerilerimiz var.

Küçük Bir Prens ya da Prenses

 Diş Buğdayı partisi için aklınıza ilk gelenler bunlar olabilir. Yaratıcı ya da sevimli olmadığını da asla söylemeyiz. Ancak bu kostümleri Pamuk Prenses, Külkedisi gibi masalların masal kahramanlarına ait olanlar arasından seçerek tam anlamıyla bebeğinizin de bir prens ya da prenses gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Hatta konseptinizi buna uygun olarak bile oluşturabilirsiniz.

Masallar Demişken…

 Diş Buğdayı partisi için konsept ve konsepte uygun olarak bebeğinizin giyeceği kıyafet mutlaka prens ya da prenseslere ait olmak zorunda değil. Aslan Kral gibi genç anne babaların hatırlayacağı harika çizgi kahramanlar ya da bugünün en sevilen animasyon filmlerindeki Kayıp Balık Nemo gibi hikayelerin kahramanlarını da tercih edebilirsiniz. Bütün parti bir animasyon film gibi olsa çok tatlı olmaz mı?

Çakıl mı, Bambam mı?

 Diş Buğdayı partisi boyunca olmasa bile o güne özel olarak Çakmaktaş ya da Moloztaş ailelerinden biri olarak bebeğinizle birlikte çok eğlenceli fotoğraflar çektirebilirsiniz. Birçok insanın çocukluğuna neşe katmış olan Taş Devri çizgi filmini izlediğiniz günleri de düşünürseniz nostaljinin ve mutluluğun daha güzel bir tablosu olamayacağını görebilirsiniz.

Süper Kahramanlar!

Diş Buğdayı partisi bir tür süper kahramanın hikayesine dönüşebilir. Yüksek ateşin olduğu, ağlamaların kesilmediği, uyunamayan geceleri atlattıktan sonra çıkan ilk diş size kendinizi bir süper kahraman gibi hissettirebilir. Ama asıl kahraman tüm bunlara katlanmş olan minik bebeğiniz olduğuna göre yalnızca süper gücüne uygun kostümü seçmeniz yetecek. 🙂

Diş Buğdayı partisini daha yaratıcı ve eğlenceli kılmak, bebeğinizin büyüdüğü zaman çok keyifli anların fotoğraflarını görmesini sağlamak için sınırsız sayıda seçeneğiniz var. Bununla birlikte Crowne Plaza Oryapark’ta kaliteli ve profesyonel bir hizmet anlayışı ile her şeyin eksiksiz işleyeceği bir parti gerçekleştirmeniz de mümkün.

Diş Buğdayı partisini kusursuz bir şekilde yapmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin!

 

 

Yorum yap