Crowne Plaza Oryapark Spa Merkezinde Stresini Azalt!

Hafta boyu sorumlulukları başından aşan, zihnini meşgul eden bin bir işle uğraşan ve masa başında çalışanlar bu önerimiz tam da size göre. Kas ağrılarınızdan ve yoğunluk kaynaklı stresinizden kurtulmak spa ve masajla mümkün.

Günümüzde iş hayatı kaynaklı yoğun stresten herkes şikayetçi. Bir de buna trafik, ev hayatının getirdiği sorumluluklar ve maddi yükümlülükler eklenince deşarj olmak için yapılacaklar listesinin başında spa ve masaj kaçınılmaz olarak sarsılmaz yerini alıyor. Stres kaynaklı boyun ve bel tutulmaları, kas kasılmaları ve tabi ki baş ağrıları düzenli olarak yaptırılan spa ve masaj ile rahatlatılabiliyor. Spa ve masaj; kan dolaşımını hızlandırır, türüne bağlı olarak vücudu toksinlerden arındırır. Crowne Plaza Oryopark Spa Merkezi’nin birbirinden dinlendirici masajlarıyla tanışmak için acele edin. Beden ve ruh sağlığınızı ertelemeyin. Bu noktada işin en önemli kısmı olan zaman planlamasını doğru yapmak size düşüyor.

 

‘Goa Dört El Masajı’yla enerjini harekete geçir!

 

Crowne Plaza Oryopark’ın spa merkezinde alanında fark yaratan sihirli elleriyle yaptıracağınız bu masaj ile eşsiz bir rahatlama yaşayabilirsiniz. Dört el masajı; iki terapistin aynı anda ve senkronize olarak uyguladığı bir masaj türüdür. Hindistan’da bin yıllık geçmişe sahip olan bu terapi; İsveç, Shiatsu ve refleksoloji olmak üzere üç farklı masaj tekniği içerir ve oldukça kapsamlı bir deneyim sunar.

 

‘Geleneksel Tai Masajı’ ile rahatla!

 

Geçmişi uzun yıllara dayanan, Tayland’da medikal bakım olarak kabul edilen bu masajda, vücuda uygulanan yoga stilindeki özel gerdirme hareketleriyle kişi tüm gerginliğinden kurtulur. “Tembel Kişi Yogası” olarak adlandırılan bu uygulama, spa merkezinde bulunan yarı sert zemin üzerinde yağsız uygulanır ve vücutta bulunan enerji kanallarını harekete geçirir. Bu sayede kaslarda oluşan gerginlik giderilir, enerji seviyesi yükselir, tüm vücut ve zihinde eş zamanlı bir rahatlama meydana gelir.

 

‘Ayak Refleksoloji Masajı’ ile yorgunluk at!

 

Ayak vücudun tümünde rahatlama sağlayan en önemli masaj uygulama bölgelerinden biridir. Tüm gün ayakkabıların içinde imdat çığlıkları atan ayaklarınızı Crowne Plaza Oryopark spa merkezinin yoğun ayak masajı ile tanıştırın. Bu masaj ile hissedilen etki ayaklardaki refleks noktaları yardımıyla tüm vücuda ve organlara ulaşır. Bu sayede enerji blokajları çözülür, vücudun kuvvet noktaları aktive edilir ve bedensel iyileşme gerçekleşir.

 

Siz de Crowne Plaza Oryopark Spa Goa Wellness Center’ın birbirinden rahatlatıcı masajlarıyla kendinizi şımartın.

Yorum yap