Yılbaşını Crowne Plaza Oryapark’ta Geçirmek İçin 5 Neden

Uzun ve yorucu bir senenin ardından heyecan verici bir yenisini karşılayacak olmak güzel bir kutlamayı her zaman hak eder. Yeni umutların ve başlangıçların tüm dünyada aynı çoşku ile kutlandığı yılbaşı gecesi özel ve keyif verici olmalıdır. Sonuçta ne derler bilirsiniz; “yeni yıla nasıl girersen öyle geçermiş” Yeni seneye iddialı bir giriş yapmak ve bu sözün hakkını vermek isteyenler için Crowne Plaza Oryapark en iyi tercih olacaktır.

Malum, yılbaşı gecesi İstanbul sokakları oldukça kalabalık, mekanlarda yer bulmak neredeyse imkansız bir hale gelirken, erken rezervasyon ayrıcalığıyla Ataşehir’e yakınlığıyla bilinen Crowne Plaza Oryapark’ta önceden yer ayırtabilir, yeni yılın şehrin keşmekeşinden uzak huzur ve eğlence dolu bir yılbaşı gecesi geçirebilirsiniz.

Yılbaşı gecenizi konforlu ve kaliteli geçirmenize yardımcı olabilmek için Crowne Plaza Oryapark size reddedemeyeceğiniz 5 neden veriyor:

1) Ayrıcalıklı Fiyat  Avantajı: Crowne Plaza Oryapark’ta, yılbaşı gecesi iki kişi konaklama, açık büfe yılbaşı yemeği, limitsiz içecek ve kahvaltı kişi başı sadece 289 TL olan fiyatıyla sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Konaklamak istemeyen misafirler içinse fiyat sadece 189 TL!

2) Müzik: Mood Trio, eğlenceli şarkıları eşliğinde ruhunuz hem dinlenecek hem de keyifleneceksiniz. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise DJ Performansı ile hızınız artacak ve yeni yıl coşkusunun her parçaya yansıdığı eğlenceli dans müzikleri ile eğlencenin doruklarına varacaksınız. Kaliteli müzik isteyen müşteriler için tam bir müzik ziyafeti sunacak olan Crowne Plaza Oryapark’ı tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

3) Açık Büfe Yılbaşı Yemeği: Bir çok yerin aksine Crowne Plaza Oryapark, yılbaşı gecesinde açık büfe yemek fırsatı sunmasıyla her segmentin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. 400 kişi kapasiteli kapalı alanı ve 300 kişi kapasiteli bahçesi ile toplamda 700 kişiye aynı anda hizmet verebilen Oval Resturant, bu sefer birbirinden lezzetli açık büfe yemekleriyle misafirlerinin yeni yılı mutlu bir mide ile karşılamalarını sağlayacak.

4) Limitsiz İçecek: İçecek stresini ortadan kaldırmak ve rahat bir yılbaşı akşamı geçirmenizi sağlamak için elinden geleni yapan Crowne Plaza Oryapark’ta yılbaşı gecesi içecekler limitsiz! İstediğiniz kadar içecek tüketebileceğiniz yılbaşı gecesinin coşkusunu sevdiklerinizle beraber rahatça paylaşabilmeniz için içecek stresini en aza indiren Oryapark sayesinde eğlencenin tadına doyamayacaksınız.

5) Yılın İlk Günü Yapılabilecek Aktiviteler: Yılbaşı gecesini geride bıraktıktan sonra yeni yılın ilk gününde Crowne Plaza Oryapark’ta yapabileceğiniz çeşitli aktivitelerle yıla yenilenmiş olarak başlama ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Dilerseniz keyifli bir kahvaltı yapabilirsiniz. SPA merkezimizde sauna, hamam veya masaj uygulamalarımızdan yararlanabilirsiniz. Dahası, Ümraniye’deki ayrıcalıklı konumuyla gezmek istediğiniz her yere kolayca ulaşım sağlayabilir, trafiğe kalmadan dilediğinizce gezebilirsiniz.

Yorum yap