Crowne Plaza Oryapark’ta Toplantılar Hep Ayrıcalıklı!

İş toplantılarında mekan çok önemlidir. İstanbul iş dünyasının merkezi Ataşehir – Ümraniye lokasyonunda, çarpıcı mimarisi, kusursuz hizmeti, tamamı gün ışığı alan 18 adet toplantı salonu ve toplantı katılımcılarının tamamına aynı anda hizmet verebilen restoranı ile Anadolu yakasının fark yaratan toplantı oteli Crowne Plaza Oryapark’ta keyifli toplantılar geçirebilmeniz için her şey düşünüldü. Birbirinden geniş, farklı özelliklerdeki toplantı salonlarımıza ulaşım, Crowne Plaza Oryapark’ın Ataşehir’deki eşsiz konumuyla çok kolay.

Kısa bir sürede ulaşım sağlamasının yanısıra toplantılar için hazırlanan toplantı menüleriyle de fark yaratan otelde iki ayrı toplantı menüsü bulunuyor. Atıştırmalıktan ana yemeğe, tatlıdan kahveye kadar zenginleştirilmiş menüler ile uzun süren toplantılarda artık aç kalmak tarih oluyor.

Crowne Plaza Oryapark’ın Toplantı Menüleri Neler?

Akdeniz Toplantı Menüsü: Sabah, akdeniz tarzı karışık mini sandviçler ile servis başlıyor. Tatlı, tuzlu kurabiyeler servis ediliyor ve domates, salatalık, simit, beyaz peynir, zeytin de onlara eşlik ediyor. Ev yapımı kek, meyveli yoğurt çeşitleri, kahve ve çay servisi de tamamlandıktan sonra öğle yemeğine geçiliyor.

Öğlen, İtalyan tarzı ‘bruschetta’ atıştırmalıkları ve sonrasında mini limonlu cheesecake sunuluyor. Mini bardaklarda çikolatalı helvalı muhallebi veya kahveli tiramisu da aperatif olarak masaya geliyor. Daha sonra tatlı & tuzlu kurabiye çeşitleri ve limonata ile menü zenginleşiyor. Çikolatalı profiterol topları ve kahve ve çay servisi ile sona geliyoruz.

Dilerseniz ‘’Akdeniz Toplantı Paketi Set Menü’’ ile daha da zenginleştirilmiş olan kahvaltı, ana yemek, açık büfe öğlen yemeği, tatlı büfesi gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz.

Sağlıklıyım Toplantı Menüsü: Sabah, light & tatlı & tuzlu kurabiye çeşitleri, sade ve kepekli grissini çeşitleri ve fırınımızdan özel olarak hazırlanan simit, poğaça ve meyveli çörekler ile başlangıcı yapıyoruz. Domates ve salatalık tabağı, ezine ve beyaz peynir tabağı ile atıştırmaşlıklarınızı şenlendirmeye geliyoruz. Bodrum kırma ve siyah zeytin, taze meyveler de getiriliyor. Kahve ve çay servisi ile sabah faslını sonlandırıyoruz.

Öğleden sonra, çilekli swiss roll, mini ekler ve ev yapımı meyveli tart ile tatlıya doyuyoruz. Kuru meyveli atıştırmalıklar ve taze mevsim meyveleri ile sağlıklı atıştırmalıklarımıza devam ederken kahve ve çay servisimiz hala devam ediyor.

Dilerseniz önceki menüde olduğu gibi bu menüde de set menüyü tercih edebilir, yemekli olarak kullanabilirsiniz. Detaylı bilgi edinmek için web sitemizi zirayet edebilirsiniz!

Yorum yap