Burçlara Özel Doğum Günü Kutlamaları

Aldığımız ilk nefesle birlikte tarihler atılır. Doğum günümüz notlarda yerini alır. Ve yaşamımız boyunca, dünyaya geliş anımızla eşleşen sadece bize özel bir tek günümüz olur. Çiçekler, süslemeler, güzel mesajlar ve sürpriz kutlamalar yaşamımız boyunca en az bir gün tüm şatafatı ve mutluluğuyla bizim olur…

Her yaşın farklı bir güzelliği, beraberinde getirdiği anılarla dolu keyifli bir kutlaması olur. Kimisi sade bir gün ister dilek günü için kimisi devasa bir şölen! Ama herkes muhakkak güzel dileklerini kabul etmek için sevdiklerini yanında ister. O halde önce yükselen burcunuzu öğrenin sonra da gerçekte ne istediğinizi. Bakalım burcunuza göre siz nasıl bir doğum günü partisi istersiniz.

Aslan Burcu

Yönetici yıldızı Güneş olan aslan burçları girdikleri her ortamda lider olmak isterler. En gösterişli kostümler, en abartılı sohbetler onlardan sorulur. Totalde istedikleri şey ise, herkesin onları beğenmesi, tüm ellerin onları alkışlaması, tüm kalplerin bir tek onlara hayran olmasıdır. Ah o aslanlar… Çok severler kendilerini! Daima harika sözler işitmek, kocaman kutlamaların başrolü olmak isterler. O halde bir aslana sürpriz doğum günü partisi organize etmek istiyorsanız ne yapacağınız belli. Gösterişin dibine vurun, abartı konusunda elinizi hiç korkak alıştırmayın. Mümkünse “bugün bir aslan doğdu” mesajının tüm dünyada yankılanmasını sağlayın. Şimdi Crowne Plaza Oryapark’ın ayrıcalıklı hizmetleriyle tanışın. Gösteriş ve ihtişamın bir arada bulunduğu doğum günü konseptleriyle kutlamanızı tarihe altın harflerle kazıyın.

İkizler Burcu

İkizler ile ilgili bilmeniz gereken ilk ve en önemli şey, arkadaş sayısının çokluğu ve kalabalık sevgisidir. Yani söz konusu sürpriz doğum günü partisiyse, karşılaşacağınız davetli akınını göz önünde bulundurmalı, planlarınızı bir hayli detaylandırmalısınız. Zira ikizler burcuna duygusal anlar yaşatmak, yalnız gecenizde romantizm rüzgarları estirmek doğru tercih olmayacaktır. İkizler burcu insanı, eğlenmeyi, dans etmeyi, bol şamatalı kalabalık sohbetleri sever! Klasik yöntemlerle düzenlenen bir partiye burun kıvırır, üstten bakar! Bu yüzden ikizler için yepyeni bir heyecan yaratın, gösterişli olmak zorunda değil, meseleye zekanızla yaklaşın en yaratıcı organizasyon için kolları sıvayın.

Yay Burcu

Yaylar, Jüpiter’den aldığı bolluk, neşe ve zenginlik kaynağını iyimserlik için kullanır. Farklı kültürlerle tanışmayı, yeni ve heyecan verici deneyimler yaşamayı severler. Fazla dram sevmez, duygusal olandan haz etmez, yaşamı ciddiyetle ele almayı tercih etmezler. Gezip görmeyi, hayattan keyif almayı seven yay burçları için doğum günü kutlamasında nasıl bir konsept belirlerseniz belirleyin, içine eser miktarda macera, yeni deneyim ve bolca dans ekleyin. Gecenizin ucu açık olsun, bitiş saati belirlemeyin. Mümkünse daracık mekanlara sıkışmayın, açık alanlarda bir parti planlayın! Mümkünse farklı bir kültürlerin küçük esprilerini kendinize esin kaynağı yapın.

Günün sonunda kutlamanız hangi temada olursa olsun, doğum günü çocuğu kendini özel hissetsin. Çok romantik ya da fazla fantastik. Abartılı ya da sade! Doğum günü sahibinin yükselen burcundan tüyolar almayı unutmayın. Konseptinize en uygun kutlamalar için Crowne Plaza Oryapark hizmetlerine muhakkak göz atın.

Yorum yap